Berlínský Karneval kultur byl vskutku multikulturní. Arabové přispěli sexuálními útoky | Reflex.cz
nahoru

Berlínský Karneval kultur byl vskutku multikulturní. Arabové přispěli sexuálními útoky

Jiří X. Doležal18. května 2016 • 07:00
Karneval kultur jistí jižané nezvládli absolvovat počestně...
Karneval kultur jistí jižané nezvládli absolvovat počestně...
• foto: 
ČTK/DPA/Maurizio Gambarini

Karneval kultur, pořádaný o víkendu v Berlíně, multikulturně obohatil jak řadu německých žen, tak skupiny mladíků "jižanského vzezření". Ti Evropankám předvedli, jaký má islámská kultura respekt k ženám.

Migranti už asi definitivně změnili bezpečnostní standardy evropských měst - a my Češi můžeme být šťastní jako blechy, že se nám zatím imigrační vlna vyhnula. V zemích, kam naopak imigranti masivně směřují a již tam existují usedlé imigrantské komunity, se budou muset domorodé ženy - Evropanky - smířit s tím, že jim na libovolné větší slavnosti, na kdejakém pouličním festivalu, akutně hrozí sexuální napadení ze strany skupin imigrantů.

Odpověď Taberymu z Respektu: Za napadání muslimů odpovědný jsem. A Vy za znásilňování?

Je to skoro absurdní, kde k dalším skupinovým napadáním došlo. „Karneval kultur (německy der Karneval der Kulturen) v Berlíně je známým multikulturním festivalem ve městě žijících národů a národností, který chce berlínskému obyvatelstvu ukázat kulturní pestrost a přispět k porozumění, odbourání předsudků a integraci cizinců ve městě.” Zdroj: Wikipedie.

Letošní karneval proběhl uplynulý víkend, a už v pondělí poté se objevila i v našem tisku zpráva: "Skupina asi deseti mužů tu napadla dvě mladé dívky. Muži se na dívky tlačili, osahávali je a jedné z nich ukradli telefon."

To je otočka! Až 60 procent Němců tvrdí, že islám do jejich kultury nepatří

Dva ze zadržených byli turečtí mladíci. Policie ale soustředila pozornost na tento druh útoků, a už v úterý jsme se mohli dočíst, že případů sexuálního napadení žen bylo nejméně osm dalších. Policejní mluvčí Thomas Neuendorf podle iDnes uvedl: „Všechny ženy pachatele popsaly jako mladé muže s jižanským vzhledem.“

Ergo kladívko - u imigrantských mladíků populární hra zvaná "sexuální napadání" se v masovém měřítku odehrála na sluníčkářském festivalu, který oficiálně prosazuje tezi, že takové věci imigranti nedělají. Realita holt dokáže vyléčit z iluzí lépe než libovolná teorie...

Rakousko čelí vlně sexuálního násilí imigrantů
Jiří X. Doležal 6. května 2016 • 08:19

Rakousko čelí vlně sexuálního násilí imigrantů

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,660
22,370
28,590
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější