Nečasi, Sobotko: rozpárat obleky a zpívat! | Reflex.cz
nahoru

Nečasi, Sobotko: rozpárat obleky a zpívat!

Ivan Hamšík24. listopadu 2011 • 06:00

Čeští fotbalisté se po slavném postupu na mistrovství Evropy vrátili domů v rozjařené náladě. V letadle se opili, rozpárali si obleky na kousky a sborově si zazpívali Radek Drulák nemá ******. Bývalého reprezentanta Druláka nemají rádi, protože je kritizoval.

 

Fotbalisti se zkrátka ze všech sil snaží, aby je lidé neměli rádi. Na rozdíl od politiků. Těm by fotbalové manýry naopak mohly popularitu zvýšit. Aspoň těm největším sucharům.  Ze všeho nejvíc by to potřeboval premiér Petr Nečas. Kdyby aspoň jednou přešel příletovou halu v Ruzyni v saku, ze kterého by vlály cáry a vykukovalo spodní prádlo, hned by reformy měly větší podporu! Po setkání s prezidentem Obamou by si mohl ještě na schůdkách od letadla po vzoru fotbalistů přetáhnout košili přes hlavu a ukázat firemní triko Westinghouse.

 

Kmotři to znovu dokázali! Díky, kluci
Petr Holec 22. listopadu 2011 • 14:37

Kmotři to znovu dokázali! Díky, kluci

 

A co takový lídr opozice Bohuslav Sobotka. Tomu by měli v sekretariátu rozstříhat kalhoty povinně před každým brífinkem, i když se obávám, že by to s ním stejně byla nuda. S Michalem Haškem a Lubomírem Zaorálkem by se dal nacvičit chorál Petr Nečas nemá kocourka, k čemuž by Vít Bárta zařídil kvalitní nahrávku.

 

V TOP 09 jdou v tomto směru s dobou. Miroslav Kalousek to pochopil ještě před fotbalisty a nechal se vyfotografovat s nápisem Jsem kokot na tričku, ale jemu bych naopak doporučoval jako vzor Petra Čecha. Být trochu víc za slušňáka a v klidu si užívat ty prachy. Karel Schwarzenberg celkem trendy prohlásil, že Silvio Berlusconi dobu na reformy prošoustal, a je tedy jasné, že Ital ho na rozdíl od Druláka má.

 

Kam emigrujeme my, chudáci Češi?
Petr Holec 19. listopadu 2011 • 18:09

Kam emigrujeme my, chudáci Češi?

 

Alexandr Vondra, který by nás mohl reprezentovat na mistrovství světa v tom, kdo nejdéle vydrží nehnout ani brvou, by aspoň mohl coby ministr obrany vybavit armádní speciály na podobné pitky. Na každý let: třicet lahví tvrdého alkoholu, čtyři hodně otrlé letušky a jedny nůžky. Kristýna Kočí by mezi fotbalisty zapadla po všech stránkách, navíc jsou všichni bohatí, mladí a vůbec perspektivnější než Tluchoř. Její bývalá kolegyně z Věcí veřejných Karolína Peake jde zatím v nejlepší polistopadové tradici: mluví dlouze, monotónně, tak nějak vyváženě, takže to úplně volá, aby si vzala příklad z rebela Milana Baroše a objevila se na zasedání vlády v tangách.

 

Léčba fotbalem má pro politiku jednu záludnost: rozstříhané obleky a spodní prádlo nás upozorní i na politiky, o kterých je lepší nic nevědět.Klíčová slova: rx, uvodnik, , , ivanhamsik


Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Edmund Hillary: Včelař z Nového Zélandu, který jako první zdolal Mount Everest
PREMIUM X Chyba mohla nastat kdykoliv, vzpomíná Jan Kolář na komentování přistání Apolla 11 na Měsíci
PREMIUM X Karel Zich: Český Elvis Presley, jehož zářnou kariéru předčasně ukončila smrt
PREMIUM X Situace Andreje Babiše: Co může premiér ve svém trestním stíhání použít jako záchrannou brzdu
PREMIUM X Zelený Raoul: Zeman zničil Nečase, Sobotku, Hamáčka... Teď je na řadě kůrovec!

Colours of Ostrava 2019

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Reflex Stage Program, účinkující a hvězdy Festival v ulicích 2019

Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava zazáří velké hvězdy. Přijede kapela The Cure. Festivaloví hosté se také mohou těšit na Florence + The Machine. Vše podstatné o Colours of Ostrava 2019 se dozvíte v našem speciálu.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější