Cestování v čase? Talentovaný umělec prorazil s unikátními kolážemi celebrit | Reflex.cz
nahoru

Cestování v čase? Talentovaný umělec prorazil s unikátními kolážemi celebrit

Martin Mrázek1. února 2019 • 13:30
Cestování v čase? Talentovaný umělec prorazil s unikátními kolážemi celebrit
foto: Instagram / Photo_time_traveling

Ard Gelinck se narodil v roce 1974 a vystudoval v nizozemském Almelu fotografii a malířství. Stal se z něj uznávaný marketingový odborník. Je autorem designu mnoha úspěšných reklam, ale jeho věhlas přesto překonal hranice vlasti až poměrně nedávno. A to díky jeho umění ve Photoshopu, kterému se naučil sám ve volných chvílích, kdy se nudil.

Ard přiznává, že zatímco jeho přátelé se dívají na Netflix, on si radši sedne stranou a tvoří něco na počítači. Od loňského roku se pak věnuje, v titulku zmíněným, kolážím slavných osobností.

Freddie Mercury a jeho životní láska: Podívejte se na málo známé fotografie z…

Rád spojuje jejich starší snímky s portréty z mládí a to tak věrohodným způsobem, že fotografie vypadají jako zcela pravé.

Jak by asi vypadalo setkání současné zpěvačky Madonny se svým mladším já z 80. let minulého století? Popřípadě setkání hned tři věkových verzí Michaela Jacksona? Na výběr z koláží Arda Gelincka se můžete podívat v naší fotogalerii níže. Zbytek naleznete na Ardově instagramovém účtu.

Lenin, Stalin, car Mikuláš: 100 let staré vzácné barevné fotografie velikánů Ruska.…
Neuvěříte, že tohle nejsou fotky. Izraelský malíř dokonale zachycuje ženskou krásu a …
Volby 2019 do Evropského parlamentu

Výsledky Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,780
23,000
29,270
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější