Freddie Mercury a jeho životní láska: Podívejte se na málo známé fotografie z posledních let zpěvákova života | Reflex.cz
nahoru

Freddie Mercury a jeho životní láska: Podívejte se na málo známé fotografie z posledních let zpěvákova života

pos10. listopadu 2018 • 17:00
Freddie Mercury a jeho životní láska: Podívejte se na málo známé fotografie z posledních let zpěvákova života
foto: Vintag.es

Freddie Mercury je bezesporu považován za jednoho z největších hudebníků všech dob. Je zároveň považován za jednu z ikon gay komunity. Naproti své slávě však svou sexualitu a vztahy držel většinou v tajnosti. Partnerem, který byl s Freddiem až do jeho smrti, byl Jim Hutton. Následující snímky velmi upřímným způsobem odhalují sílu vztahu obou mužů.

S kadeřníkem Jimem Huttonem se Mercury seznámil v polovině 80. let minulého století. Počátek vztahu nebyl úplně jednoduchý, po dva roky se sice potkávali při různých příležítostech, ale přes veškerou Mercuryho snahu k ničemu vážnějšímu nedošlo.

Nahé krásky jako skutečné. Na aktech mexického malíře nepoznáte rozdíl mezi fotografií…

Teprve po dvou letech po náhodném setkání v klubu Mercuryho vytrvalost slavila úspěch a s Huttonem se dali dohromady. O dva roky později spolu začali natrvalo žít.

„Ukradli mě ve třinácti. Porodila jsem v patnácti.“ Portréty kavkazských žen, jejichž…

Když později byl Freddiemu diagnostikovám AIDS, dostal od něj Jim nabídku, že vztah ukončí. Ten ji však odmítl a se zpěvákem zůstal. V posledních měsících Mercuryho života mu byl stále nablízku a stal se jeho ošetřovatelem. Byl u něj i ve chvíli, kdy slavný zpěvák zemřel.

Bettie Page: Královna pin-upu a idol ženské krásy 50. let minulého století
Jiná tvář války ve Vietnamu: Úchvatné snímky Saigonu před pádem do rukou komunistů

pos
Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,640
22,830
29,600
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější