nahoru

Pin-up girls, veteráni, tetování a rockabilly. Řevnice se vrací do divokých 50. let

Mav 21. července 2016 • 08:00
Pin-up girls, veteráni, tetování a rockabilly. Řevnice se vrací do divokých 50. let
foto: Facebook/Rockabilly CZ Rumble

Pravověrní fandové 50. let, pin-up girls, tetování, námořnického rumu a hlavně syrového rock’n’rollu, totiž rockabilly, se v sobotu 30. 7. sjedou do Řevnic: koná se tam další ročník festivalu Rockabilly Rumble.

V poetickém Lesním divadle vystoupí německá kapela Boppin'B, The Rockanites z Finska, z českých pak Slapdash, legendární Mefisto, Charlie Slavík Revue, Bob Cats, The Train Robbers, Jirka Bíbr Šimák, The Beautifuls, Sharp Roosters, přestávky mezi kapelami vyplní z gramodesek DJ Gargoil.

Festival se koná v sobotu 30. 7. od 12 hodin, kapely hrají mezi 14. a 23. Do Řevnic se snadno dostanete vlakem, leží na trati Praha-Beroun.

Rockabilly Rumble plakát. Rockabilly Rumble plakát.Foto Rockabilly Rumble

Kromě kapel nesmí chybět stylový doprovodný program či krámky s oblečením i vším možným. I kdybyste si nic nepořídili, jako suvenýry si můžete dovézt spoustu fotek na Facebook. Podívejte se, jak to vypadalo loni.

Mav


Klíčová slova: festival, hudba, tetování, rock n roll


Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.