Nejlepším hotelem světa roku 2015 byl vyhlášen tropický ráj na Maledivách | Reflex.cz
nahoru

Nejlepším hotelem světa roku 2015 byl vyhlášen tropický ráj na Maledivách

arb3. června 2015 • 08:56
Nejlepším hotelem světa roku 2015 byl vyhlášen tropický ráj na Maledivách
foto: gili-lankanfushi.com

Známý a populární cestovatelský web TripAdviser, jehož radami se řídí v posledních letech i mnoho Čechů, opět představil nejlepší hotely světa. Letos titul získal Gili Lankanfushi na Maledivách, souostroví v Indickém oceánu. Gili se nachází na soukromém ostrově Lankanfushi, asi dvacet minut jízdy lodí od Malé, hlavního města Malediv. Je zde 45 vil, které nabízejí absolutní soukromí, průzračnou vodu, potápění u korálů a hodně se zde dbá na všechna možná pravidla ochrany přírody. Za tento ráj si ale pořádně připlatíte – jedna vila stojí na noc i desítky tisíc korun. Podívejte se na fotografie.

arb

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější