nahoru

Internet se baví: Loučíme se s Arenbergerem a vítáme zpět Adama Vojtěcha

čip 26. května 2021 • 06:30
Internet se baví: Loučíme se s Arenbergerem a vítáme zpět Adama Vojtěcha
foto: Lidová tvořivost

Člověk aby se v České republice bál i probudit. Ani si nestihneme vypít ranní kávu a už se dozvídáme informace, nad kterými musí každý soudný občan jen nevěřícně kroutit hlavou. 

Dnes ráno oznámil premiér Andrej Babiš rezignaci již čtvrtého ministra zdravotnictví během posledních devíti měsíců. Realitního magnáta Petra Arenbergera má nahradit zpěvák, trafikant a ministr s pořadovým číslem jedna Adam Vojtěch. 

"Celá rodina je pod tlakem, to je hlavní důvod," vysvětlil Babiš Arenbergerův odchod a dodal, že jako ministr trochu podcenil nutnost přísnějšího majetkového přiznání. Sluší se konstatovat, že naopak voliči opravdu velmi podcenili volby, během kterých vyhrála strana Andreje Babiše. Schopnosti premiéra a jeho lidí jsou již dlouhodobě na úrovni cvičených opiček. A i kdyby na místo Arenbergera dosadil náhodného Pepíka z Aše, efekt by to mělo patrně stejný.

Abychom to ve zdraví přežili dalších pět měsíců, je potřeba si alespoň udržet pověstný český smysl pro humor. Tady jsou ty nejlepší vtipy z internetu.

Video se připravuje ...
Petr Arenberger končí jako ministr zdravotnictvíVIDEO Czech News Center

čip


Klíčová slova: fotogalerie, Adam VojtěchDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.