nahoru

Černé vdovy: Kokainová kmotra Griselda nutila muže k sexu, popravovala striptérky i manžele

mc26. dubna 2021 • 18:10

Jedním z těch nejhorších drogových mafiánů Ameriky byla žena jménem Griselda Blanco. Mrňavá, oplácaná a časem pořádně ošklivá žena, do které by to jen tak někdo neřekl. Přesto za sebou měla tři manželství, dvě z nich skončila smrtí jejího muže. Smrtí, kterou měla na svědomí právě Griselda. Dalo by se říct, že nebýt drog a vražd, byla by skvělou podnikatelkou. Jenže bez drog a vražd by z ní asi žádná ani nebyla.

Říká se, že Griselda, později přezdívaná Kmotra nebo Kokainová královna Miami, měla první vraždu na svědomí už ve svých 11 letech. S partou unesli synáčka z bohaté rodiny, když jim rodiče nezaplatili výkupné, Griselda ho bez výčitek svědomí zastřelila. A od té doby vraždila pořád.

 

Rozjela obří byznys s pašováním lidí a později i s drogami a všechny problémy řešila vraždou. Někdo jí dlužil? Zastřelila ho. Někomu dlužila ona? Zastřelila ho. Vybila celé rodiny včetně dětí, jen aby nebyli svědci. A zabíjela za ty nejmenší prohřešky, o čemž by mohl vyprávět její první manžel, kdyby přežil jejich drobnou hádku. Po hloupé poznámce mu Griselda narvala revolver do úst a vystřelila. Otec jejích tří dětí byl na místě mrtev. Tedy údajně - oficiálně zemřel na cirhózu jater.

S druhým menželem Albertem Bravem, kterého jí představil paradoxně její první muž, se přestěhovala do Spojených států a stala se z ní drogová královna. Ani tentokrát jí ale manželský svazek nevydržel. Bravo ji patrně podváděl a okrádal, a to si Griselda nechtěla nechat líbit. Přijela do Kolumbie a na parkovišti před klubem, kde na ní měl manžel čekat, se rozjela střílečka jak z akčních filmů. Na konci leželo na parkovišti sedm mrtvol, mezi nimi i Bravo. Griselda unikla s ránou na břiše od samopalu.

S třetím manželem se odstěhovala do Miami, kde začala její nejúspěšnější část života. Každý měsíc točila v kokainu miliony, zabíjela lidi pro zábavu o čemž svědčí i fakt, že kancelář koronera si musela od fastfoodu Burger King zapůjčit chladící vůz na všechna těla.

Traduje se, že si Griselda najímala prostitutky na orgie a pak se bavila jejich popravováním. Mužům zase držela pistoli u hlavy a nutila je k sexu. Policie jí přisuzuje něco mezi 20 a 400 vraždami. Nic ale netrvá věčně - Griseldu nakonec policie chytila a skončila na 19 let v chládku. Po osmi letech na svobodě v Bogotě ji zastřelili, když nakupovala u řezníka.

mc


Klíčová slova: vražda, fotogalerie, Černé vdovyDiskuse ke článku