Milenka thajského krále Sinínat Vongvadžirapakdiová.

Milenka thajského krále Sinínat Vongvadžirapakdiová. Zdroj: Reuters

Thajský král Mahá Vatčirálongkón má novou konkubínu, Sinínat Wongvatčirapakdiovou.
Thajský král Mahá Vatčirálongkón má novou konkubínu, Sinínat Wongvatčirapakdiovou.
Thajský král Mahá Vatčirálongkón má novou konkubínu, Sinínat Wongvatčirapakdiovou.
Thajský král Mahá Vatčirálongkón má novou konkubínu, Sinínat Wongvatčirapakdiovou.
20
Fotogalerie

Zatracovaná i obdivovaná. Tahle sexy vojanda se proslavila jako konkubína thajského krále

Šestatřicetileté pilotce a bývalé člence královské ochranky Sinínat Vongvadžirapakdiové udělil thajský král Mahá Vatčirálongkón v roce 2019 oficiálně titul královské družky. Stalo se tak pouhé dva měsíce poté, co se oženil se svou již čtvrtou manželkou Sutchidou a bylo to poprvé v moderní historii Thajska, kdy monarcha oficiálně přiznal, že udržuje mimomanželský vztah.

Vongvadžirapakdiová se narodila v roce 1985 v severním Thajsku a než se s tehdejším dědicem trůnu setkala, pracovala jako zdravotní sestra. Později se stala členkou královské ochranky a na začátku roku 2019 byla jmenována generálmajorem. 

Král ji do pozice své konkubíny uvedl na své narozeniny 28. července 2019 - jen dva měsíce poté, co pojal za manželku jednačtyřicetiletou někdejší letušku a současnou královnu Sutchidu. 

Zatracení metresy

Po pouhých třech měsících ovšem z paláce přišly další zprávy. Král svou konkubínu zbavil veškerých hodností, včetně té milostné. Prý se povyšovala na úroveň královny, znělo tenkrát v oficiálním prohlášení thajského paláce, který citovala agentura Reuters.

Vše má ale "šťastný" konec. Mahá Vatčirálongkón vzal patrně během karantény, kterou trávil ukrytý v luxusním hotelu v německých Alpách, svou bývalou metresu opět na milost a v září 2020 ji udělil všechny funkce zpět.

Monarchovo rozhodnutí znamená, že "Sinínat Vongvadžirapakdiová není pošpiněná," oznámil list Royal Gazette. "Od této chvíle je to tak, jako by nikdy nebyla zbavena svých vojenských hodností nebo královských titulů," píše se v prohlášení.

100 milenek a pudl maršálem thajského letectva

Mahá Vatčirálongkón se stal thajským králem v prosinci 2016, několik měsíců po smrti svého otce Pchúmipchona Adundéta, který strávil na trůnu 70 let a těšil se nesmírné úctě a oblibě. Oficiálně korunován byl minulý rok v květnu. Za svůj život získal pověst sukničkáře a výstřední osobnosti; před nástupem na trůn prý thajský panovník vystřídal stovky milenek.

Současná královna Sutchida je již čtvrtou manželkou krále, který za svůj život získal pověst sukničkáře a výstřední osobnosti. Před nástupem na trůn prý thajský panovník vystřídal stovky milenek. Jeho třetí žena se dostala do pozornosti médií, když byla natočena, jak na narozeninovém večírku servíruje dort oblečená jen do titěrných kalhotek. K často zmiňovaným královým činům patří i to, že svého někdejšího oblíbeného pudla Fufu jmenoval maršálem thajského letectva.