nahoru

Instagramové princezny: Sexy dcery slavných rodíčů, které se nebojí svléknout

lam 23. ledna 2021 • 13:00
Instagramové princezny: Sexy dcery slavných rodíčů, které se nebojí svléknout
foto: Instagram

Slavní rodiče a dobré finanční zázemí, to jsou dokonalé předpoklady k tomu, stát se hvězdou Instagramu. Zvláště pokud jde o mladé pohledné dívky, které netrápí pocit studu.  

Jsou mladé, krásné a jejich jméno se v médiích díky slavným rodičům skloňuje už od jejich narození. Byla by škoda nevyužít tuto příležitost k dosažení popularity na sociálních sítích, podle níž se často hodnotí úspěch mezi mladou generací.

Stačí být lehce kontroverzní, ale opravdu jen malinko. Dávat dostatečně na obdiv svůj život v luxusu, na který vydělali rodiče. Tvrdě pracovat na své postavě a fotit se zásadně v plavkách, ideálně úplně nahá. Maminka, která podporuje a dotuje plastické operace již krátce po dosažení plnoletosti, je pak už jen příjemný bonus. 

Podívejte se na sex dcery slavných rodičů, které se nebojí svléknout. Najdete mezi nimi dceru Madonny, Kim Besinger a Aleca Baldwina, mluvčího ruského prezidenta Putina, ale i několik Češek.

lam


Klíčová slova: fotogalerie, dcery, sportovciDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.