Sylvester Stallone vraždí drogové kartely jako zamlada. Do kin míří snímek Rambo: Poslední krev | Reflex.cz
nahoru

Sylvester Stallone vraždí drogové kartely jako zamlada. Do kin míří snímek Rambo: Poslední krev

-bam-5. září 2019 • 16:50

Ještě jednou, naposled a osudově přichází do kin John Rambo v podání Sylvestra Stalloneho. Pátým dílem „Rambo: Poslední krev“ uzavře svůj téměř čtyřicet let dlouhý příběh legendární postavy akčního filmu. Po nelítostných bojích v džungli a poušti ho uzavře tam, kde snímkem První krev začal. Doma v Americe. Nakonec ho i tady dožene minulost. Rambo bude nucen oprášit své schopnosti a vydat se na cestu krvavé pomsty. V čekých kinech se film objeví 19. září. Podívejte se na ukázku v úvodu článku.

John Rambo se konečně vrátil domů. Usadil se na ranči v Arizoně a své běsy zabijácké minulosti se snaží vyhnat klidným životem kovboje v americkém zapadákově. Najde i pár lidí, které má rád a na kterých mu záleží. Má šanci dojít i smíření. A právě obyčejný pocit, že má konečně pro co žít, ho nelítostně vrátí tam, odkud se snaží utéct. Do světa zabíjení. Dcera jeho dávného přítele totiž nedbá na výstrahy a vydá se za hranice do Mexika, kde ji unese místní mafie. Únosy dívek pro nucenou prostituci provádí zločinci v Mexiku celkem běžně, v tomhle případě ale měli obrovskou smůlu.

PREMIUM X Sylvester Stallone: Hvězda, která překonala životní peklo a nikdy nepřestala rozdávat rány

Poprvé s krátkými vlasy, poprvé bez čelenky, poprvé u sebe doma, poprvé unavený. Zato stále s lukem a ikonickým nožem. John Wick a další zabijáci dneška jsou sice elegantní a cool. Ale tohle je Rambo, který i na zemi umí rozpoutat peklo. Svoje nepřátele pokosil mnohem dřív, než dnešní tanečníci. Kruh se uzavírá. 

První záběry z filmu, které Stallone osobně představil na festivalu v Cannes, vzbudily velká očekávání. Atmosféra, boj s vlastní minulostí a důraz na samotnou postavu slibují skutečné důstojné rozloučení s filmovou sérií a postavou, která se stala skoro synonymem akčního žánru. Snímek do českých kin vstupuje 19. září. 

Creed II: Setkání Rockyho a Ivana Draga po letech je radost, bohužel v neslaném a…
Stovky pádů, modřin a zlomených kostí. Jackie Chan převzal Oscara z rukou Sylvestra …

-bam-Vybíráme z placeného obsahu
Alexandra Udženija: Šifra Mistra Koněva aneb Čí sochu zbouráme příště?
V lomu zbývají poslední miliony tun uhlí. Unikátní záběry z místa, které časem zmizí pod vodní hladinou
Slovenský parlament schválil kontroverzní novelu tiskového zákona
Češi pomáhají kambodžským venkovanům podnikat a bojovat s klimatickými změnami
Vladimír 518: Jsem rád, že jsem přežil, nechci se ukalit k smrti. Naši fanoušci byli totální rasisti, přestali mě zajímat

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější