nahoru

Jak to umí rozbalit Jude Law

Darina Křivánková5. července 2010 • 15:55
Jude Law si s Jiřím Macháčkem i zazpíval!
Jude Law si s Jiřím Macháčkem i zazpíval!
• foto: 
youtube.com

Už teď si vysloužil titul „mazel festivalu“. Řeč není o plyšovém Kukym, ale o Judovi Lawovi.

 

„Slyšel jsem o karlovarském festivalu hodně, ale tak vřelou atmosféru jsem fakt nečekal,“ začala britská hvězda na setkání s novináři. Jude Law tím neměl na mysli dav fanoušků a dobře pětiminutové rozdávání autogramů v neděli večer před hotelem Pupp, ale mejdan, na který si vyrazil po pozdní večeři. Kolem půlnoci dorazil s Jiřím Bartoškou a Kryštofem Muchou do Bokovky, kde slavil narozeniny Jiří Macháček (je přesně o rok mladší než festival). Bylo tu už hodně husto, oslavencovi přišel pogratulovat kde kdo, nálada byla hodně neformální a dost povznesená. Prostě žádný kyselý včírek, ale pořádná pařba.

 

Jude se tu evidentně cítil jako ryba ve vodě (nebo spíš jako herec ve víně). Každopádně byl z nás všech zcela jistě nejstřízlivější, měli jsme přece jenom trochu náskok. On ho ale vcelku brzy dohnal, protože za chvíli už si v sále malé vinárny předával mikrofon s Vojtěchen Dykem, Jiřím Macháčkem nebo Zuzanou Stivínovou.

 

Dyk dal Hey Jude a Jude zase rock´n´rollovou vypalovačku Johnny B. Goode. Ve tři ráno tam ještě seděl na zemi, zpíval a tleskal. Druhý den v jedenáct dopoledne už byl na tiskovce, v dokonalé formě a s úsměvem říkal něco o tom, že prý máme spoustu talentovaných mladých herců. Ti dopadli mnohem hůř - v sedm ráno se rozhodli přebrodit říčku Teplou. Tak trochu mám pocit, že včera v noci festival předčasně kulminoval; tahle jízda se bude překonávat jen stěží.

 

Sledujte také Fotoblog Jana Šibíka a Zápisník batůžkáře.


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2019

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary skončil 6. července. Mimo soutěže se představila řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přivezl unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu byla americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrátil i Casey Affleck a mezi hvězdami byla i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku