Video placeholde

Jaromír Soukup ulovil Hanychovou jako první dámu a míří na Hrad Jaromíra Soukupa

Moderátor a podnikatel, který už několik let nikoho nezajímá, povstal jako bájný fénix z popela a míří do prezidentských voleb spolu se svou novou partnerkou Agátou Hanychovou. Jeho notně zvadlou a unavenou prezidentskou kampaň vztah s Agátou Hanychovou nakopl do hvězdných výšin a začíná se šuškat, že Andrej Babiš už není takovým favoritem, jak se myslelo.

Díky unikátní představě Agáty Hanychové jako první dámy jistě Jaromír Soukup přitáhne celou škálu nových voličů i příznivců.

Kdo by nechtěl vidět, jak první dáma na slavnostním otevření dětského domova nabízí dětem slevový kódíček na řasenku, pročež se oděna jen do bikin několikrát prohne v pase pro fotografy i náhodné masturbátory? Po neslané nemastné první dámě Ivaně Zemanové by to jistě byla příjemná změna.

Podle zdrojů blízkých Jaromíru Soukupovi tento nejen ožil jako muž, ale ožil i jako kandidát na prezidenta. Začal si věřit a počítá s jasnou výhrou.

„Jdeme za vítězstvím Jaromíra Soukupa. Ve svém slovníku nemám prohru Jaromíra Soukupa. S mojí novou partnerkou Agátou Jaromíra Soukupa Hanychovou nejsme spolu primárně pro vítězství ve volbách Jaromíra Soukupa, ale kvůli lásce Jaromíra Soukupa. Oba dva milujeme Jaromíra Soukupa, což nás sblížilo,“ tvrdil Jaromír Soukup v pořadu Na Slovíčko s Jaromírem Soukupem na dotaz moderátora Jaromíra Soukupa.

V pořadu na Slovíčko s Jaromírem Soukupem host Jaromír Soukup doslova zářil a nešetřil úsměvy, ani když mu moderátor Jaromír Soukup pokládal nepříjemné otázky.

„Měla teď poslední dobou více partnerů, to je pravda, ale osud Jaromíra Soukupa nás svedl dohromady. Oba dva máme za sebou neúspěšné vztahy, a právě proto jsme se společně rozhodli, že nyní zakotvíme v úspěšném vztahu Jaromíra Soukupa,“ nenechal se Jaromír Soukup zaskočit moderátorem Jaromírem Soukupem. Je vidět, že Jaromír Soukup ví přesně, co chce, a že si je ve vztahu s Agátou Hanychovou jistý v kramflecích.

Zatímco Jaromír Soukup rozjíždí svou kandidaturu na prezidenta Jaromíra Soukupa ve velkém a díky své nové známosti sbírá politické body, kudy chodí, jeho případný volební rival má problém.

Ačkoliv disponuje poměrně výstavní Monikou, Andrej Babiš ví, že Agáta Hanychová je přeci jenom jiná liga. Na základě nového vztahu Jaromíra Soukupa s Agátou Hanychovou musel narychlo přeorganizovat svou prezidentskou kampaň, kterou nevede.

„Pana Babiše to velmi zaskočilo, ale dokázal spolu se svým PR týmem úspěšně zareagovat. Svou ženu Moniku navlékl do bikin a vozí ji s sebou v tom svém obytném voze po republice a všude ji ukazuje. Sice to trochu narušilo tu dobrou atmosféru, protože Monika si stěžuje, že není žádná socka, aby jezdila obytňákem, a ať jí Andrej aspoň koupí soukromý tryskáč s vířivkou, když musí objíždět chudou svoloč po vesnicích, ale ono si to nakonec sedne,“ tvrdí zdroj blízký Babišovi.

Jak to tak vypadá, čeká nás nejen zajímavý prezidentský souboj, ale i časté promenády v plavkách kandidátek na první dámy.

Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně. Skutečností ale například je, že náměstek pražského primátora skončil po razii na magistrátu v poutech.

Audioknihy Dominika Landsmana si můžete poslechnout v našem Ikiosku >>>