nahoru

K novému autu bibli a zbraň: Americký dealer Fordu zaujal zákazníky neobvyklou kampaní

Ondřej Mára, auto.cz 25. listopadu 2019 • 08:10
K novému autu bibli a zbraň: Americký dealer Fordu zaujal zákazníky neobvyklou kampaní
foto: Carolina Ford

Zatímco někteří dealeři vám k novému autu přidají maximálně pár propagačních předmětů, americké dealerství Carolina Ford slibuje americkou vlajku, bibli a pušku Smith & Weasson. „God, Guns and America“ – tak zní název originální kampaně, která byla spuštěna začátkem měsíce a trvat by měla až do listopadu.

Kampaň se nevztahuje jen na nové vozy značky Ford, ale také na různé ojetiny v nabídce dealerství. A i když se na facebookové stránce Carolina Ford objevují celkem smíšené reakce, generální manažer Derrick Hughes vnímá kampaň jako úspěšnou. „Měli jsme již několik zákazníků, kteří akci využili,“ uvedl pro Detroit Free Press.

 A zatímco někteří lidé akci vítají, část veřejnosti ji celkem otevřeně kritizuje. „Vítejte u původce příští masové střelby,“ zní jeden z komentářů na Facebooku. Dealerství Fordu však reaguje odkazy na články, podle kterých bylo v roce 2018 zavražděno v USA podstatně více lidí nožem nebo kladivem než puškou.

Více se dočtete v článku na Auto.cz >>>

Ondřej Mára, auto.cz


Klíčová slova: zbraně, Bible, auto, prodej, USA, Ford, dealerDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.