nahoru

Bojíte se někoho obejmout? Pankáč a motorkář to zkusili. Jaké byly reakce?

Komerční prezentace22. září 2014 • 00:15
Bojíte se někoho obejmout? Pankáč a motorkář to zkusili. Jaké byly reakce?
foto: Marie Bartošová

Pražské metro a malý sociální výzkum. Pankáč, motorkář a potetovaný. Jak Češi reagují na ty, co jsou obecně považováni za drsňáky? Na ty, kteří vyznávají alternativnější způsob života? A co když je ve hře objetí? Sledujte video, kde dojde na lámání chleba a které ukáže, jaké předsudky si v sobě lidé chovají.

 

Na video, jak se pankáč a motorkář objímali v metru, se můžete podívat ZDE!

Foto 

Výzkum v metru

Projekt I v drsňákovi probudí jemnost a čokoláda Milka otevřely diskuzi se zástupci 8 alternativních životních stylů a subkultur jako punk, rap nebo tattoo o životním směru, společenských předsudcích a stereotypech. Několik týdnů se projektem snaží na pozadí rozhovorů, životních příběhů a designů jednotlivých drsňáků představit jejich jemnou stránku a jejich netradiční avšak originální vnímání světa.

Foto 

Boříme mýty?

Součástí celého projektu je i nové virální video, které se odehrává v pražském metru a můžete jej nalézt na Youtube.com. A co video ukázalo? Jsme xenofobní, nebo dokážeme druhé obejmout, i když mají na první pohled drsnou slupku.  Přesvědčte se o svém vlastním názoru (nebo předsudku?) na www.troufnisinajmenost.cz, kde naleznete výsledky celé akce.

Vyhraj design a čokoládu na celý rok

Všichni milovníci dobré čokolády a designu se mohou zapojit i do velké soutěže „Vytvoř si vlastní design Milka termohrnečku“, která poběží  na webové stránce www.troufnisinajemnost.cz a také na facebookové stránce značky Milka  https://www.facebook.com/Milka.cz.sk. „Nejkrásnější návrhy oceníme sladkou odměnou v podobě té nejjemnější čokolády Milka na rok zdarma,“ doplňuje Markéta Kristlová, brand manažerka Milky.

Foto 

Designy drsňáků i všech soutěžících budou volně ke stažení na microsite. Všichni majitelé termohrnečků budou moci střídat designy dle libosti, stačí jen grafiku stáhnout a vytisknout.

Foto 

 

Komerční prezentace


Klíčová slova: milka, komerční prezentace


Colours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Kurzy měn
25,850
22,020
28,920
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější