nahoru

Chcete číst Reflex rok úplně zadarmo? Stačí mít tablet od Samsungu

red 12. února 2013 • 06:00
Reflex v tabletu Samsung
Reflex v tabletu Samsung
• foto: 
Archív

Společnost Samsung Electronics Czech and Slovak navázala unikátní spolupráci s vydavatelstvím Ringier Axel Springer CZ. Výsledkem je nová mobilní aplikace “Týdeník Reflex“, díky níž si můžete po celý jeden rok bezplatně stahovat nová čísla Reflexu do tabletů Galaxy Note, Galaxy Tab a také telefonů Galaxy SIII.

 

„Jsem velice potěšen, že prostřednictvím této aplikace přinášíme našim zákazníkům další přidanou hodnotu k našim přístrojům v podobně zajímavého obsahu“, okomentoval uvedení aplikace Jan Vaníček, Content Manager lokální pobočky společnosti Samsung.

 

Aplikace Reflexu umožní čtení elektronické verze časopisu na většině tabletů společnosti Samsung řady Galaxy Tab (s výjimkou prvních tabletů P1000 a P1010), Galaxy Note a telefonech Galaxy SIII zcela bezplatně po dobu jednoho roku (můžete si tedy zdarma stáhnout celkem 52 nejnovějších vydání Reflexu). Tato nabídka platí pro všechny uživatele, kteří si aplikaci stáhnou do konce roku 2013.

 

 

„Aplikace Reflexu, kterou jsme vytvořili, bude po dobu jednoho roku dostupná exkluzivně jen v tabletech Samsung. Každý z uživatelů získá roční předplatné časopisu Reflex od společnosti Samsung zdarma. Jde o logické spojení technologického a obsahového lídra na trhu,“ říká Matěj Hušek, ředitel digitálních médií společnosti Ringier Axel Springer CZ. Ivan Hamšík, šefredaktor Reflexu, doplňuje: „Z aplikace máme radost. Věříme, že díky ní získáme nové čtenáře."

 

Po stažení příslušného čísla časopisu si jej zákazník může pročítat i offline. Navíc čtenář po registraci získá roční bezplatný přístup k obsáhlému archivu časopisu na webu Reflex.cz.

 

Aplikaci si můžete stáhnout zde. Nabídka platí pouze na území České republiky.

 

red


Klíčová slova: rxrx


Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.