Z předávání cen Czech Social Awards

Z předávání cen Czech Social Awards Zdroj: Czech Social Awards

Česko zvolilo osobnosti sociálních sítí. Fair Play hraje Kovy, baví fotbalistka Bára Votíková

Sedmý ročník udílení ocenění osobnostem, které baví a inspirují Česko na sociálních sítích, zná své vítěze. V šesti kategoriích rozhodli fanoušci, v jedné pak porota. Výsledky se influenceři i veřejnost dozvěděli na slavnostním večeru 28. listopadu v Uhelném Mlýně. Vítězkou kategorie Go Global se stala modelka a moderátorka Jitka Nováčková, která tak bude reprezentovat Českou republiku v Global Social Awards 2020.  Cenu Fair Play již po čtvrté v řadě vyhrál Kovy, Inspiration & Influence Anna Šulc, Fun & Entertainment Bára Votíková, Cosmo Rising Star Jakub Gulab. Ocenění Televizeseznam.cz Video Talent vyhrály A Cup Of Style. Letos poprvé předali pořadatelé také ocenění Social Special Award za výjimečné působení na sociálních sítích, a to Kristíně Nemčkové, vítězce Masterchefa 2019. Finálový večer se uskutečnil za přítomnosti řady hudebních hostů, známých osobností a finalistů. Ceny předali Taťána Gregor Brzobohatá, Hana Vagnerová, Ester Geislerová, Makhmud Muradov, Barbora Strýcová a další.

„Celkem přišlo přes dvě stě tisíc hlasů s tím, že v kategoriích mohl  každý fanoušek dát dva hlasy. Nyní nás čeká Global Social Awards, které věříme, že bude hostit česká republika,“ říká zakladatelka Social Awards Michaela Derynková.

Jedinečný večer plný inspirace, hudebního programu a známých osobností

Show v netradičních prostorách Uhelného Mlýna provedly moderátorky Zorka Hejdová a Jitka Nováčková. Večer zahájil talentovaný zpěvák Jakub Ondra se svou buskingovou show, vystoupil rakouský zpěvák Cesár Sampson, který se svým hitem Nobody But You a charismatickým hlasem ohromil celou halu, stejně jako rapeři Kali a vycházející hvězda Amco či výherkyně sedmé řady Česko Slovensko má talent Nikoleta Šurinová.

Kategorie

FAIR PLAY: Za férovost a transparentnost se zasazuje ocenění v kategorii Fair Play. Poctivost, spravedlivost a upřímnost, to jsou hodnoty, které by nominovaný v kategorii Fair Play měl vyznávat.

Finalisté: Kovy, Dva Tátové, A Cup Of Style, Za normální holky a Tamara Klusová

Vítěz: Kovy

„Myslím si, že je důležité hrát fair play. Jako příklad bych určil označování spoluprací na sociálních sítích,“ říká Karel Kovář alias Kovy.

GO GLOBAL: Kategorie GO GLOBAL hledá osobnost, která má ambice překročit hranice. Vítěz v této kategorii dostane příležitost zúčastnit se Global Social Awards 2020.

Finalisté: Jitka Nováčková, Not So Funny Any, The Sikls, Honest Guide, Petra Lovely Hair

Vítěz: Jitka Nováčková

FUN & ENTERTAINMENT: Radost a zábava? Kategorie Fun & Entertainment oceňuje ty, kteří nás baví na sociálních sítích.

Finalisté: Agraelus, Erik Meldik, Bára Votíková, Luboš Je Celkem Fajn, Tary

Vítěz: Bára Votíková

INSPIRATION & INFLUENCE: Kategorie INSPIRATION & INFLUENCE hledá ty, kteří inspirují a mají ten správný vliv.

Finalisté: Anna Šulc, Mama Domisha, The Sikls, Týnuš Třešničková a Sharlota

Vítěz: Anna Šulc

COSMO OBJEV ROKU: Kategorie Cosmo Rising Star oceňuje ty, o kterých podle fanoušků v příštích letech ještě hodně uslyšíme.

Finalisté: Jakub Gulab, Marsell Bendig, Káťa Zee, YABABY, Tom Sean.

Vítěz: Jakub Gulab

TELEVIZESEZNAM.CZ VIDEO TALENT: Kategorie oceňující zajímavé vlogery, kteří baví, inspirují či motivují.

Finalisté: A Cup Of Style, Getthelouk, Dewii, Iva Pazderková a The Sikls

Vítěz: A Cup Of Style