Jste zlý člověk, začnu se zajímat o vaši rodinu, vyhrožoval podnikatel zavražděnému Kuciakovi | Reflex.cz
nahoru

Jste zlý člověk, začnu se zajímat o vaši rodinu, vyhrožoval podnikatel zavražděnému Kuciakovi

-bam-11. února 2019 • 15:10
Vraždu Kuciaka a jeho snoubenky si měl objednat nechvalně proslulý podnikatel: Kdo vlastně je Marián Kočner?
Vraždu Kuciaka a jeho snoubenky si měl objednat nechvalně proslulý podnikatel: Kdo vlastně je Marián Kočner?
• foto: 
archiv Blesku

Redakce slovenského webu Aktuality.sk zveřejnila na výročí úmrtí jejich kolegy Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové telefonát, ve kterém zavražděnému novináři vyhrožuje kontroverzní slovenský podnikatel Marian Kočner. Celý telefonát si můžete přehrát v článku.

„Jste zlý a někdo vás úkoluje. Teď se i já začnu věnovat vám, vaší rodině,“ vyhrožuje Jánu Kuciakovi v archivním telefonátu slovenský podnikatel Marian Kočner. Bylo to pouze pár měsíců před novinářovou vraždou v jeho domě ve Velké Mače. Kuciak dlouhodobě upozorňoval na nekalé praktiky tohoto podnikatele ve svých článcích. Po tomto telefonátu dokonce podal na Kočnera trestní oznámení, ani po 44 dnech však nebyl případ přidělen konkrétnímu policistovi a generální prokuratura případ odložila.

Pusťte si celý telefonát mezi Kuciakem a Kočnerem:

Slovenská policie loni na podzim při vyšetřování vraždy Kuciaka a jeho partnerky zadržela a následně obvinila čtyři osoby. Mezi nimi je podle dostupných informací střelec a také druhotná objednavatelka vraždy. Slovenská média dříve tvrdila, že podezřelý z objednávky Kuciakovy smrti je kontroverzní podnikatel Marian Kočner, který je vazbě kvůli jinému případu.

Další smrt v případě Jána Kuciaka. Jeden ze zadržených spáchal sebevraždu
Vrazi Kuciaka možná zabili mnohem víc lidí, politici a zločinci jsou propojení i v…

-bam-Volby 2019 do Evropského parlamentu

Výsledky Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,760
23,150
29,280
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější