nahoru

Noční střelba v Manchesteru. 10 lidí je v nemocnici

ČTK12. srpna 2018 • 10:11
"Policie se snaží zjistit, kde přesně se incident stal a kdo je za útok odpovědný," sdělil policejní zástupce.
"Policie se snaží zjistit, kde přesně se incident stal a kdo je za útok odpovědný," sdělil policejní zástupce.
• foto: 
ČTK/PA/Peter Byrne

V britském Manchesteru bylo v noci na dnešek hospitalizováno deset lidí, kteří byli zraněni při střelbě. Informovala o tom dnes policie, která byla do čtvrti Moss Side přivolána asi dvě hodiny po půlnoci. Zranění nejsou natolik vážná, aby ohrožovala život postižených.

V Manchesteru se několik hodin před incidentem v Moss Side konal karibský karneval.

"Policie se snaží zjistit, kde přesně se incident stal a kdo je za útok odpovědný," sdělil policejní zástupce. Policisté ve čtvrti hlídkují a mají tam zůstat několik dní.

Manchester má za sebou atentát, při němž loni v květnu Brit libyjského původu zabil 22 lidí a zranil stovku dalších. Nejmladší oběti bylo osm let.

Živí a mrtví v SSSR: Podívejte se na unikátní ztracené a neznámé fotografie Velké…
„Padli proto, aby další mohli žít.“ Čeští vojáci se vrátili do vlasti, prezident je v…

ČTKSenátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější