Zemřel bavič a bývalý člen kapely Fešáci Josef Mladý | Reflex.cz
nahoru

Zemřel bavič a bývalý člen kapely Fešáci Josef Mladý

ČTK7. května 2018 • 12:50
Zemřel bavič a bývalý člen kapely Fešáci Josef Mladý
foto: ČTK, archiv Blesku

Ve věku 63 let zemřel populární bavič a někdejší spolupracovník country kapely Fešáci Josef Mladý. Přes třicet let vystupoval ve dvojici s Josefem Aloisem Náhlovským. O úmrtí bývalého kolegy dnes na facebooku informovala skupina Fešáci, Mladý zemřel v neděli.

"Včera nás ve věku 63 let navždy opustil náš bývalý kolega a kamarád Josef Mladý. Spolu s Josefem Aloisem Náhlovským rozdávali fešáckému publiku spoustu radosti a skvělé zábavy. Je nám to velmi líto," uvedla kapela.

Náhlovský týdeníku Sedmička řekl, že Mladý byl dlouhodobě nemocný. "Byl to můj blízký kamarád, spolupracovali jsme spolu přes třicet let. Je pro mě hrozně těžké o tom mluvit," uvedl Náhlovský.

Mladý se narodil v Ústí nad Labem v roce 1955. Od 80. let vystupoval ve dvojici s Náhlovským v hudebně zábavných programech či silvestrovských televizních show. Loni si zahrál v komedii Špindl režiséra Milana Cieslara. Mladý rovněž podnikal, jeho agentura nabízela vystoupení obou bavičů. Jeho koníčkem bylo létání s ultralehkými letadly a vrtulníky.

Zázrak Honza Tříska: Byl to hráč, který nejde jen tak nahradit
VERONIKA BEDNÁŘOVÁ 7. října 2017 • 11:18

Zázrak Honza Tříska: Byl to hráč, který nejde jen tak nahradit

Archivní fotografie ze svateb velkých českých, ale i zahraničních osobností na vás…

ČTK


Klíčová slova: Josef Mladý, smrtDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,670
23,040
29,770
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější