nahoru

Archivní fotografie ze svateb velkých českých, ale i zahraničních osobností na vás dýchnou nostalgií

Leila Chadalíková3. září 2017 • 11:25
Archivní fotografie ze svateb velkých českých, ale i zahraničních osobností na vás dýchnou nostalgií
foto: archiv

V uměleckém světě není o svatby nouzi. Herci, zpěváci, režiséři, malíři, zkrátka lidé bohémského ducha, nemají příliš stálé vztahy. Samozřejmě se mezi nimi ale najdou výjimky. Připravili jsme pro vás malou připomínku z archivních fotografií pořízených ve svatební dny slavných osobností. Dýchá z nich příjemná nostalgie a vzpomínky.

Nechybí svatba Stely Zázvorkové a Miloše Kopeckého, jejichž manželství vydrželo pouhý rok, nebo naopak fotografie z velkého dne Petra Kostky a Carmen Mayerové, kteří spolu žijí dodnes. Podívejte se v naší galerii, jak vypadala pohádková svatba Věry Čáslavské a čí svatbu si nenechali ujít manželé Václav a Olga Havlovi.

Satelitní snímky, které ukazují dokonalou symetrii. Podívejte se na Zemi jinýma očima
Pozůstatky sovětského impéria: Fotografie tajných základen, které na mapě nenajdete
Mezinárodní den ženského orgasmu: Umělecké fotografie zachycují okamžik vyvrcholení


Blíží se prezidentské volby 2018. Kdo z devíti kandidátů na prezidenta zvítězí? Sledujte volební speciály s komentáři i okamžitými online výsledky. První kolo prezidentské volby 2018 se bude konat už 12.  a 13. ledna. Pokud žádný kandidát nezíská dostatečnou převahu, druhé kolo prezidentských voleb 2018 se uskuteční o dva týdny později, 26. a 27. ledna.Klíčová slova: celebrity, svatba, fotogalerieDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,540
22,390
28,800
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější