Nechte se pronásledovat démonem. Fanoušci hororového seriálu Stranger Things si přijdou na své | Reflex.cz
nahoru

Nechte se pronásledovat démonem. Fanoušci hororového seriálu Stranger Things si přijdou na své

Clara Zangová6. dubna 2018 • 12:40
Zábavní park ve stylu Stranger Things se otevře v Hollywoodu, Orlandu a Singapůru
• video: 
Twitter.com/universalorlando

Hororový seriál Stranger Things ožije letos na podzim v amerických Universal Studios. Zábavní park ve stylu seriálu vznikne v rámci každoročních Helloween Horror Nights. Stranger Things se tak zařadí k fenoménům, jako jsou American Horror Story nebo The Shinning, které mohli jejich fanoušci zažít na vlastní kůži v minulých letech. O spolupráci s Netflixem informoval The Universal Orlando park ve Floridě prostřednictvím svého blogu.

Projekt by měl být reálnou kopií smyšleného města Hawkins, v němž se příběh odehrává. Návštěvníci si užijí atmosféru osmdesátých let, do nichž je děj zasazen, a budou moci prožít neslavnější scény první série seriálu. Mimo jiné se setkají s démonem Demogorgonem a na vlastní oči uvidí, jaké hanebné experimenty probíhají v hawkinské laboratoři. Navštíví také hrůzostrašné lesy alternativní dimenze Upside Down či dům jedné z hlavních postav ověnčený vánočními světly. V nadpřirozeném světě zábavního parku se návštěvníci, stejně jako hvězdy televizního seriálu ocitnou nejprve ve městě Hawkins a dostanu se až do Národní laboratoře, kde se udály „opravdu hrozné věci“.

Seriál Stranger Things: Je to něco mezi E.T. a Vetřelcem. A je to skvělé!

Děsivou zábavu pro své návštěvníky pořádají Universal Studios již více než pětadvacet let. Na rozdíl od klasických strašidelných domů mají návštěvníci zábavních parků Universal prohlídku mnohem více ve vlastní režii. Letos Helloween Horror Nights začínají čtrnáctého září v zábavních parcích v Hollywoodu a Orlandu a osmadvacátého září v singapurském parku. Vstupenky na akci jsou již v prodeji.

V současnosti Netflix natáčí už třetí sérii seriálu Stranger Things, která by se měla začít vysílat během roku 2019. Tento počin byl pro Netflix výjimečně úspěšný. Představitelé hlavních hrdinů si vydělali okolo třiceti tisíc dolarů za epizodu. Honorář za třetí sérii by se mohl podle Deadline.com několikanásobně zvýšit. Tvůrci úspěšného seriálu jsou Matt Duffer, Ross Duffer a Shawn Levy, s nimiž Universal Studios ohledně chystaného projektu spolupracují.

Jako Kmotr po několika panácích vodky. Seriál McMafia vám ukáže, co umí ruské podsvětí
V 50 byl zabit sériovým vrahem, jeho jméno je dodnes symbolem luxusu. Sledujte příběh…Klíčová slova: USA, Stranger Things, kultura, film, seriál


Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Zdravý rozum Cyrila Höschla: Demonstrující dav sjednocuje sdílený odpor, s časem ale jednotnosti ubývá
PREMIUM X Karel Steigerwald: Babiš, Benešová, demonstranti… Kdo rozvrací stát, kdo ne
PREMIUM X Nejmladší z „chvilkařů“: Kdo je Kryštof Zapletal, jeden z hlavních organizátorů demonstrace na Letné?
PREMIUM X Vztyčení majáku: Památník Tomáše Bati ve Zlíně se znovu probudil k životu
PREMIUM X Nezbytná sada demonstranta: Vyjádřete nesouhlas s Babišem originálními plakáty od Reflexu!

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější