Fotka imitovaného orálního sexu zmařila svatbu mnoha párů na řeckém ostrově Rhodos | Reflex.cz
nahoru

Fotka imitovaného orálního sexu zmařila svatbu mnoha párů na řeckém ostrově Rhodos

Daniel Baret22. listopadu 2017 • 13:00
Vtip, nebo znesvěcení svatých řeckých míst?
Vtip, nebo znesvěcení svatých řeckých míst?
• foto: 
Facebook/Carly Lunn

Britové Carly a Matthew Lunnovi si 25. září splnili sen. Na řeckém ostrově Rhodos se za účasti desítek rodinných příslušníků a přátel vzali. Podobně jako mnoho párů z ciziny se obřad odehrál v kapli svatého Pavla, kde je krásný výhled na Egejské moře. Po ceremonii nafotili na místě fotografii, která obletěla svět. Novomanželé na ní imitovali orální sex. Prý se mělo jednat o vtip. Skončil ale katastrofou.

Když dala Carly fotku na svůj Facebook, mnoho lidí se pobavilo. Novomanželé považovali svůj snímek za vynikající a vtipný. Jenže zdrcující kritika na sebe nedala dlouho čekat a přišla z druhé strany.

Snímek tak rozzuřil rhodoského metropolitního biskupa Kirilla, že ten, jak teď napsal list The Independent, zakázal cizincům uzavírat na tomto místě sňatky. Přitom zájem byl obrovský. Harmonogram svateb byl rozepsán až do roku 2021.

„Spojili se s námi minulý týden a oznámili nám, že se vše ruší,“ cituje The Independent slova Britky Emmy Couplandové. Ta si se snoubencem naplánovala na Rhodosu svatbu na příští květen.

Erotika, sex a bída aneb Sovětský svaz očima fotografa-filosofa
Tereza Stonišová 4. listopadu 2017 • 14:04

Erotika, sex a bída aneb Sovětský svaz očima fotografa-filosofa

Biskup Kirill II. Kogerakis obvinil britský pár z toho, že „zneuctil svaté místo“. Giorgos Eleftheriou, vůdce místní komunity v Lindosu, kde se kaple nachází, podpořil zákaz svateb pro cizince, i když to zasáhne cestovní ruchu a místní přijdou o velké peníze.

„Jsme Řekové a milujeme své tradice i posvátnost našich náboženských míst. Nemůžeme tolerovat toto nechutné jednání. Udělali by stejnou fotku před britskou kaplí?,“ ptal se v médiích Eleftheriou.

To, co zpočátku vypadalo jako vtip, tak nakonec skončilo pro tisíce dalších budoucích novomanželů katastrofou. jejich sen o svatbě na krásném místě řeckého Rhodosu se rozplynul.

Zločin, sex a politická krize. To je nový německý seriál Babylon Berlin, má být hitem…
Pryč s honitbou aneb Feministicky laděná komiksová onanie o sexu
RICHARD KLÍČNÍK 29. září 2017 • 11:17

Pryč s honitbou aneb Feministicky laděná komiksová onanie o sexu

Daniel Baret


Klíčová slova: orální sex, svatba, Rhodos, ŘeckoDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,680
22,880
29,650
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější