nahoru

Zpěvák kapely Linkin Park spáchal sebevraždu

red21. července 2017 • 07:32
Zpěvák kapely Linkin Park spáchal sebevraždu
foto: Profimedia.cz

Zpěvák kapely Linkin Park Chester Bennington zemřel v pouhých 41 letech. V den narozenin svého kamaráda z kapely Soundgarden Chrise Cornella, který si také vzal život, byl nalezen oběšený ve své soukromé rezidenci.

Podle webu TMZ se měl zpěvák oběsit u sebe doma doma, v rezidenci Palos Verdes Estates v Los Angeles. Jeho úmrtí prý potvrdila i policie. Benningtonova mrtvola byla nalezena ve čtvrtek ráno, těsně před devátou.

Důvod, proč se zpěvák, který měl šest dětí, rozhodl zabít, zatím není znám. Bennington měl během let problémy s alkoholem a drogami.

Norah Jones: Několikanásobná držitelka Grammy se poprvé představí českým fanouškům

Chester byl hlavním zpěvákem rockové kapely Linkin Park, která vznikla v roce 1996 a proslavila se zejména svým debutovým albem Hybrid Theory. Kapela byla právě uprostřed světového turné, na němž představovala svou nejnovější desku s názvem One More Light. Ta sklidila spíše kritiku.

 

Escobar je mrtev, ať žije kartel Cali! Seriál Narcos bude nářez i bez hlavního záporáka

360p
Video z květnového vystoupení koncertu Linkin Park v PrazeVIDEO Martina Neckářová

red


Klíčová slova: Linkin Park, zpěvák, smrt, sebevražda


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější