nahoru

Zpěvák kapely Linkin Park spáchal sebevraždu

red 21. července 2017 • 07:32
Zpěvák kapely Linkin Park spáchal sebevraždu
foto: Profimedia.cz

Zpěvák kapely Linkin Park Chester Bennington zemřel v pouhých 41 letech. V den narozenin svého kamaráda z kapely Soundgarden Chrise Cornella, který si také vzal život, byl nalezen oběšený ve své soukromé rezidenci.

Podle webu TMZ se měl zpěvák oběsit u sebe doma doma, v rezidenci Palos Verdes Estates v Los Angeles. Jeho úmrtí prý potvrdila i policie. Benningtonova mrtvola byla nalezena ve čtvrtek ráno, těsně před devátou.

Důvod, proč se zpěvák, který měl šest dětí, rozhodl zabít, zatím není znám. Bennington měl během let problémy s alkoholem a drogami.

Chester byl hlavním zpěvákem rockové kapely Linkin Park, která vznikla v roce 1996 a proslavila se zejména svým debutovým albem Hybrid Theory. Kapela byla právě uprostřed světového turné, na němž představovala svou nejnovější desku s názvem One More Light. Ta sklidila spíše kritiku.

 

Video z květnového vystoupení koncertu Linkin Park v PrazeVIDEO Martina Neckářová

red


Klíčová slova: smrt, sebevražda, zpěvák, Linkin ParkDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

Nejčtenější komentáře