nahoru

Policisté nabourali nadupané BMW za čtyři miliony, jezdilo jen pár týdnů

30. května 2017 • 12:40
Jihomoravští policisté budou dohlížet na řidiče v BMW i8, zrychlit z 0 na 100 km/hod dokáže za 4,4 sekundy.
• video: 
Hynek Zdeněk

Policisté v noci na dnešek havarovali s autem BMW i8, které má policie zapůjčené a které stojí čtyři miliony korun. Řidič vozu měl vážnou zdravotní indispozici. Dva lidé se při havárii zranili. Na policejním webu to uvedla mluvčí Štěpánka Komárová.

Vůz sjel na Brněnsku podle policie mimo silnici a následně narazil do stromu. "Bližší okolnosti této havárie nyní zjišťují policisté z oddělení dopravních nehod, proto v tuto chvíli nemůžeme sdělovat žádné další podrobnosti," uvedla mluvčí.

Policie dostala hybridní vůz k testování v první polovině května, jezdí především po jihomoravských rychlostních silnicích. Auto má zapůjčené na šest měsíců nebo do ujetí 20.000 kilometrů, podle toho, co nastane dřív.

Automobil policie slavnostně převzala od společnosti Invelt 11. května tohoto roku. Rychlý sportovní vůz může jezdit jezdit na elektrický i benzínový pohon.

Moc malé auto pro velkého muže: Obtíže policejního šéfa s novým BMWVIDEO Aktuálně.czKlíčová slova: policie, nehoda, Brno, BMWDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.