Trumpovy trable nekončí. Ze sexuálního obtěžování jej obvinila již devátá žena | Reflex.cz
nahoru

Trumpovy trable nekončí. Ze sexuálního obtěžování jej obvinila již devátá žena

ČTK16. října 2016 • 13:03
Donald Trump
Donald Trump
• foto: 
Twitter

Seznam žen, které obvinily amerického republikánského prezidentského kandidáta Donalda Trumpa ze sexuálního obtěžování, se dále rozrostl. V sobotu se přihlásila již devátá žena, která řekla, že se ji Trump pokoušel proti její vůli políbit na ústa při oslavách Dne matek ve svém sídle na Floridě. Informovala o tom dnes agentura AP.

Newyorský miliardář veškerá podobná obvinění vytrvale odmítá a výpovědi údajných obětí označuje za cílenou kampaň volebního štábu své soupeřky Hillary Clintonové. Zatím poslední údajnou obětí Trumpova nepřístojného chování je Cathy Hellerová, která popsala britskému listu The Guardian událost, jež se stala zhruba před 20 lety v Trumpově luxusním sídle Mar-a-Lago v Palm Beach na Floridě.

 

Cítila jsem se opravdu divně, když stál Trump za mnou, říká Clintonová a naráží na…

Hellerová při příchodu na pohoštění u příležitosti Dne matek podala Trumpovi vítajícímu hosty ruku, on ji ale prý strhl k sobě a "sápal se jí po rtech". Žena couvla, přičemž téměř ztratila rovnováhu, a na poslední chvíli odvrátila hlavu. Miliardář ji tak nakonec políbil jen na koutek úst.

 

Trump se odvrací od republikánů, bojovat prý bude po svém

Hellerová řekla, že na akci přišla spolu se svým manželem, dětmi a tchánem a tchyní a že ji Trumpovo chování "rozhořčilo a vyvedlo z míry". Podle listu The Guardian podobný případ popsaly ještě dvě další ženy. Mluvčí Trumpovy kampaně Jason Miller výpověď Hellerové popřel a označil ji za "falešné obvinění".

Baby nebude sedět v koutě! Parodie prezidentské debaty baví lidi napříč interntem

ČTKVybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Klausova elitní sestavička, Berlín jako laboratoř bolševických experimentů, předsmrtná křeč ČSSD
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Babiš v důsledku demonstrace na Letné definitivně ztratil autoritu
PREMIUM X Zdravý rozum Cyrila Höschla: Demonstrující dav sjednocuje sdílený odpor, s časem ale jednotnosti ubývá
PREMIUM X Karel Steigerwald: Babiš, Benešová, demonstranti… Kdo rozvrací stát, kdo ne
PREMIUM X Nejmladší z „chvilkařů“: Kdo je Kryštof Zapletal, jeden z hlavních organizátorů demonstrace na Letné?

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější