nahoru

Eurovolby se blíží, strany soutěží o nejbizarnější volební spot

Barbora Harakalová 9. května 2014 • 17:00
Česká suverenita
Česká suverenita
• foto: 
Česká suverenita

V České republice se 23. a 24. května uskuteční volby do Evropského parlamentu a občané ČR budou mít už potřetí možnost zvolit si svého zástupce. Do voleb už nezbývá příliš času, a tak se jednotlivé politické strany opět začínají předhánět s předvolebními spoty. Každá ze stran měla možnost dodat České televizi jeden až dva klipy o celkové délce 30 vteřin. Ruku na srdce, některé z nich jsou opravdu výstřední.

Česká suverenita varuje před islamizací Evropy. "Chcete aby vaše dcera nebo vnučka chodila povinně zahalená? Aby jí ukamenovali, když dá svému chlapci na ulici pusu?", zní z úst Jany Volfové.

Video se připravuje ...
Česká suverenitaVIDEO www.ceskasuverenita.cz

Strana rovných příležitostí svůj klip pojmenovala "Žijeme spolu" a vsází na romské tanečnice, které s nadšením vyráží směrem do Evropy.

O prvenství, co se nejhoršího volebního spotu týče, mohou spolu s Českou suverenitou a Stranou rovných příležitostí bojovat strany Národní demokracie, Strana Republika nebo Česká strana národně sociální.Klíčová slova: volby, VIDEO, česká suverenitaDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.