nahoru

Podívejte se na knížky, které spasil Den nepřečtených knih. Steve Jobs, Jo Nesbø a další zachráněni!

aja 3. září 2012 • 10:00
Podívejte se na knížky, které spasil Den nepřečtených knih. Steve Jobs, Jo Nesbø a další zachráněni!
foto: @unreed

V pátek a o víkendu se spousta knih dočkala vysvobození. Dlouho ležely v knihovnách a jejich majitelé se k nim zrovna nehrnuli. Už už to vypadalo, že zůstanou navždy nepřečtené. Zachránil je však Den nepřečtených knih.

 

Do akce, kterou zpunktovalo knihkupectví Martinus, se zapojily stovky uživatelů a na Twitter, Instagram a další sociální sítě "zaplavili" fotografiemi obálek knih, které se rozhodli konečně přečíst. 

 

 

Při letmém pohledu to vypadá, že obzvlášť velkou úlevu musí cítit Jo Nesbø, Walter Isaacson (autor životopisu Steva Jobse) a klasik sci-fi Isaac Asimov. Právě tyto spisovatele se rozhodlo dočíst hned několik čtenářů.

 

Za Dnem nepřečtených knih se skrývá i řada pozoruhodných příběhů, které si můžete prohlédnout v galerii:

 

 

 

 

aja


Klíčová slova: adamjavurek, rxrx


Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.