Vtipně skrytá erotika: Pár jednoduchých čar, které probudí vaši nejdivočejší představivost | Reflex.cz
nahoru

Vtipně skrytá erotika: Pár jednoduchých čar, které probudí vaši nejdivočejší představivost

pos26. února 2019 • 09:10
Vtipně skrytá erotika: Pár jednoduchých čar, které probudí vaši nejdivočejší představivost
foto: Instagram

Na první pohled vypadají následující kresby jako shluk linek. Při bližším pohledu však zjistíte, že obsahují silný erotický náboj. Neznámý francouzský umělec či umělkyně již více než rok na svém instagramovém účtu právě takové malůvky publikuje. A jsou velmi populární.

Projekt a stejně tak i instagramový účet nazval neznámý výtvarník Petites Luxures. Série minimalistických kreseb chytře využívá prostor a představivost povzbuzuje pouze několika jemnými linkami. Zvolená technika je opět co nejnáročnější, všechny obrázky jsou malovány inkoustem na obyčejný papír.

Krásné Ukrajinky nafotily v zemi sužované válkou vtipné erotické fotografie

Ilustrace, které občas znázorňují sexualitu i trochu drsnějším způsobem, si za rok své existence získaly velkou popularitu a na Instagramu je sleduje téměř milión fanoušků. Na výběr z kreseb se podívejte do galerie:

Erotika a vášeň v pohádkách aneb Jak postavičky od Disneyho propadly 50 odstínům šedi
Děsivé snímky, které měly skončit v řece. Fotografie mrtvých, které způsobily…
Posmrtná záhada: Italský architekt po sobě zanechal stovky krásných ženských aktů,…

posVolby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,710
23,070
29,320
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější