nahoru

Stop utrácení za tabák! Anonymous Praha požadují cigarety zdarma

RX1. února 2012 • 12:00
Stop utrácení za tabák! Anonymous Praha požadují cigarety zdarma
foto: Anonymous

Pražská sekce hackerů Anonymous, kteří bojují za právo na stahování filmů, hudby a knih zdarma, rozšířila své požadavky. Dnes v 11 hodin 11 minut předal maskovaný muž za Anonymous Praha firmě Phillip Morris následující výzvu:

 

Kouření je demokratickým právem každého občana žijícího v západní demokracii. Nás, kuřáky, však s definitivní platností přestalo bavit za cigarety platit. Proto vyzýváme nadnárodní tabákové monopoly, aby ustoupily od své honby za zisky!

 

V otevřené společnosti 21. století si může každý kouřit, jak chce, a je hanbou, že za tabák musí platit. Jako by nebylo jeho svatým a přirozeným právem vdechovat kouř tabáku – rostliny, kterou nám daroval Bůh – zcela zdarma.

 

Proto vyzýváme tabákové koncerny a Phillip Morris, konkrétně jehož výrobky často kouřím, k ukončení honby za zisky. Koncern sám by měl uznat, že každý kuřák má přirozené právo na dvě krabičky cigaret denně zdarma!

 

Proto vyzýváme tabákové firmy, aby přestaly cigarety prodávat a umožnily, aby si je lidé mohli zadarmo stahovat z trafik, velkoskladů a jiných distribučních míst.

 

Za Anonymous Praha
Pavel Anonavel

 

 

 

FB profil: facebook.com/profile.php?id=100003477481265

Kontaktní e-mail: anonymouscz2012@gmail.com

Vystřihovací maska Guye Anonymouse ke stažení ZDE

K výzvě se můžete připojit zde v diskusi nebo na FB profilu Pavla Anonavla

 

RX


Diskuse ke článku