nahoru

Policie prodává telefon "milionářů". Skoro za hubičku

RX 13. října 2011 • 17:32
Vertu (ilustrační foto)
Vertu (ilustrační foto)
• foto: 
Vertu

Ta nabídka je jednoduše podezřelá od pohledu. Policie ČR na webu odprodeje nepotřebného majetku nabízí mobilní telefon značky Vertu; výrobek, který si za běžných okolností může dovolit jen horních deset tisíc.

Přestože ceny nových, ručně vyráběných telefonů "bohatých" začínají na sto tisících korunách (v diamantovém provedení ale mohou vyjít i na dva miliony), dva roky starý kousek ocenil policejní znalec na 35 tisíc.

 

Obavy redakce Reflexu, že se s podobným skvostem mohl v minulosti mazlit některý z výše postavených policejních příslušníků, rozptýlil až rozhovor s kontaktní osobou.

 

Podle Petra Hubáčka z odboru informačních a komunikačních technologií sice telefon vystřídal dva majitele, k policii se ale dostal až jako zabavený předmět.

 

Pokud chcete vlastní telefon "milionářů", aniž byste se museli plácnout přes kapsu, neváhejte. Nový majitel k němu dostane i nabíječku.


RX


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.