Policie prodává telefon "milionářů". Skoro za hubičku | Reflex.cz
nahoru

Policie prodává telefon "milionářů". Skoro za hubičku

RX13. října 2011 • 17:32
Vertu (ilustrační foto)
Vertu (ilustrační foto)
• foto: 
Vertu

Ta nabídka je jednoduše podezřelá od pohledu. Policie ČR na webu odprodeje nepotřebného majetku nabízí mobilní telefon značky Vertu; výrobek, který si za běžných okolností může dovolit jen horních deset tisíc.

Přestože ceny nových, ručně vyráběných telefonů "bohatých" začínají na sto tisících korunách (v diamantovém provedení ale mohou vyjít i na dva miliony), dva roky starý kousek ocenil policejní znalec na 35 tisíc.

 

Obavy redakce Reflexu, že se s podobným skvostem mohl v minulosti mazlit některý z výše postavených policejních příslušníků, rozptýlil až rozhovor s kontaktní osobou.

 

Podle Petra Hubáčka z odboru informačních a komunikačních technologií sice telefon vystřídal dva majitele, k policii se ale dostal až jako zabavený předmět.

 

Pokud chcete vlastní telefon "milionářů", aniž byste se museli plácnout přes kapsu, neváhejte. Nový majitel k němu dostane i nabíječku.


RX

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Zelený Raoul: Putin vymývá mozky. Seriál Černobyl lže o sovětské propagandě
PREMIUM X Jen si tak mňouknout: Od kočičin po Babiše aneb Stručné dějiny českých demonstrací
PREMIUM X Děkuji, že jste mi pomohl, soudruhu. Jak legenda českého big beatu Kosťa Ruchadze utekl fízlům přímo na Západ
PREMIUM X Kdo to všechno zaplatí? Možné scénáře kolem auditů na dotace Evropské unie
PREMIUM X Obrácení hříšného Polykače: Z pašeráka, který v žaludku převážel hašiš, se stal pracující vzorný otec

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější