mig

mig Zdroj: virtualfunzone.com

Nafukovací vojenská technika Ruské armády
Nafukovací vojenská technika Ruské armády
Nafukovací vojenská technika Ruské armády
Nafukovací vojenská technika Ruské armády
37
Fotogalerie

Rusové mají nafukovací armádu

Rusové už v minulosti dokázali, že hrají dobré divadlo. Teď nemám na mysli tradiční divadlo, avšak to sovětsko-ruské, které mělo klamat a to ne pro pobavení, ale pro zastírání faktů.

Zastírat fakta uměli ruští (nebo sovětští) pohlaváři už při stavbě Potěmkinových vesnic. Evidentně jim tento um zůstal v genech. Tentokrát si kulisáci vzali do parády armádu a to se vším všudy. Na ničem se nešetřilo. Ve fotogalerii můžete vidět, jak taková ruská nafukovací armáda vypadá. Nafouknout si můžete tanky, migy, dokonce i celé komunikační stanice, nádrže, transportéry apod.

 

 

Takzvaná armáda duchů byla vymyšlena Američany, když ve 2. světové válce, těsně po vylodění ve Francii, potřebovali oklamat protivníka, a rozložili proto tzv. "ghost army". Ta svůj úkol splnila - a tím pádem se osvědčila. Háček je v tom, že tento fakt se potvrdil až v roce 1996. Teď má nafukovací hračky armáda ruská, která si evidentně ráda hraje.

 

Kdy tyhle nafukovačky použijí, je ve hvězdách. V Gruzii je nikdo nespatřil a na dětském dni z nich skákací hrad také nenafoukli. Tak jen doufejme, že si nafukovací lunapark nechají jen na hraní.