nahoru

Máte dost znalostí? Kvízujte o skutečné peníze!

red 6. srpna 2021 • 14:30
Kvízuj
Kvízuj
• foto: 
Kvízuj

Jste někým, kdo má všeobecný přehled a zálibu ve vědomostních soutěžích? Pokud ano, tak právě pro vás vznikla aplikace Kvízuj, díky které můžete vyhrát skutečné peníze.

Co to je?

Kvízuj je zbrusu nová česká soutěžní aplikace, ve které můžete každý den hrát, neboli kvízovat, o reálné peníze a jiné odměny. Nejlepší je, že kvízovat můžete odkudkoli a zcela zdarma, takže se do toho můžete pustit klidně teď hned. Pokud ale ještě nejste plně rozhodnutí, tak čtěte dále.

Jak to funguje?

Vyzkoušejte si základní denní kvízy, ve kterých se můžete těšit na deset otázek. K jejich překonání máte tři životy, díky kterým vás nemusí mrzet, pokud nebudete znát správnou odpověď na některou z otázek, a tři nápovědy, které vám kvízování usnadní. Ale pozor, jde vám o čas, takže čím dříve odpovíte, tím více bodů získáte!

Jak vyhraji peníze?

Skutečné nefalšované peníze získáváte za úspěšné kvízování. To, jak se vám daří, můžete v poklidu sledovat na vašem profilu přímo v aplikaci Kvízuj. Na stejném místě si také můžete své vykvízované peníze nechat poslat přímo na vlastní bankovní účet.

Jak mohu soutěžit o ceny?

Kromě denních kvízů v 6 kategoriích (věda, umění, historie, geografie, sport a různé), na vás v aplikaci čekají také týdenní slosování a sponzorované soutěže. Pokud se vám podaří vykvízovat určitý počet bodů, tak se každý týden automaticky dostáváte do slosování o parádní ceny! Ve sponzorovaných kvízech pak získáváte šanci vyhrát některou z předem oznámených odměn.

Jste připraveni začít kvízovat? Tak pojďte na to.

Aplikaci pro iOS stahujte zde. Aplikaci pro Android zde.

Aplikace je stále v testovacím režimu, a tak, prosíme, buďte schovívaví. Pokud by vám některá funkce nefungovala, nebo byste chtěli diskutovat o otázkách a kvízech, budeme se na vás těšit v naší Discord skupině.

red


Klíčová slova: KvízDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.