nahoru

Dešti i covidu navzdory: Reflex uspořádal letní tančírnu, zazpívali Havelka, Bárta i Čtvrtníček

Martin Bartkovský 6. srpna 2021 • 10:55
Video se připravuje ...
Tančírna Reflexu 2021 na pražském Žofíně
• video: 
Petr Vagner

Částečně jako náhradu za zrušený ples v únoru a částečně jako oslavu povolených protipandemických opatření uspořádal časopis Reflex svou první letní tančírnu. Besedovalo se s Hvězdami Reflexu, k poslechu a hlavně tanci hrál Ondřej Havelka se svými Melody Makers i speciálním hostem Danem Bártou. Jak akce vypadala, zjistíte v naší fotogalerii.

Nejprve přišly na řadu Hvězdy Reflexu. Tedy lidé, před kterými stálo za to v uplynulém roce smeknout. Besedu se dvěma z nich moderoval Milan Tesař, iniciátor celého projektu. Na pódiu vyzpovídal klavírního virtuóze Ivo Kahánka a sochaře Petra Váňu, který na Václavské náměstí znovu umístil mariánský sloup. Dalším 73 oceněným osobnostem za rok 2020 jsme cenu dovezli osobně.

Následně vyzpovídal šéfredaktor časopisu Reflex Marek Stoniš generálního ředitele ČEZ ESCO Kamila Čermáka. Pak už přišla na řadu hudba a tanec. Nejprve svými swingovými variacemi rozpálil publikum Ondřej Havelka s Melody Makers. Souběžně s ním swingu učilo duo Petr Kepič a Jana Měchurová z taneční skupny Rhythm Pilots. Dobrou náladu svými vtípky udržoval Petr Čtvrtníček.

Trochu zklidnění přinesla nádherná operní vložka v podání pěvkyně Mirky Časárové v doprovodu klavírního virtuóze Ivo Kahánka. Pak přišel na řadu opět Ondřej Havelka a o vlnění se do pozdních nočních hodin postaral DJ James Wing a saxofonistka Kateřina Janečková.

Ples Reflexu byl zrušen, podívejte se, jak jsme ocenění našim Hvězdám rozváželi osobně dodávkou společnosti DPD:

Video se připravuje ...
Hvězdy Reflexu: Reflex rozvezl cenu pěti laureátům osobně autem DPDVIDEO Martin Bartkovský

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.