Video placeholde
Hosté pražského Comic-Conu 2021: Crystal Reed
Hosté pražského Comic-Conu 2021: R. M. Guéra
Hosté pražského Comic-Conu 2021: Sylvester McCoy
Hosté pražského Comic-Conu 2021: Sylvester McCoy
Pražský Comic-Con 2021 má nový termín
117
Fotogalerie

Comic-Con se posouvá na náhradní termín. Pořadatelé bojují za jeho uskutečnění a oznamují další hosty

Druhý ročník Comic-Conu Prague proběhne v termínu od 7. do 9. května 2021 v pražském O₂ universu. Přesun z únorového na květnový termín oznámili pořadatelé. Všichni hvězdní hosté, kteří již byli dříve oznámeni, dorazí v náhradním termínu. Navíc nově účast potvrdili herečka Crystal Reed, herec Sylvester McCoy a komiksoví tvůrci R.M. Guéra, Petr Kopl, Jan Tatarka či Dan Černý.

„Po dalších konzultacích s Hygienickou stanicí hl. m. Prahy jsme nuceni posunout termín Comic-Conu Prague na 7.- 9. května. Dobrou zprávou je, že hvězdní hosté, které jsme již oznámili, přislíbili účast i na tento termín. Na programu budeme dál pracovat a výrazně ho rozšiřovat. Jsme pevně odhodláni Comic-Con Prague letos zrealizovat a pokud by to nešlo jinak, využijeme další smluvený náhradní termín. Všechny vstupenky zůstávají v platnosti. Přestože k tomu nemáme zákonnou povinnost, rozhodli jsme se pro fanoušky zajistit  možnost refundace vstupenky v příštích deseti dnech, pokud by se jim nový termín nehodil. Podmínky a další informace najdete na našem webu. Děkujeme za pochopení a podporu,“ uvádí Pavel Renčín, marketingový ředitel společnosti Active Radio, jejíž produkční divize NoLimits akci spolupořádá.

Pozvání na Comic-Con Prague 2021 přijala nově americká herečka Crystal Reed, která je známa především jako Allison Argent v populárním televizním seriálu Vlčí mládě, Sofie Falcone v seriálu Gotham a Abby Arcane v seriálu Bažináč. Zahrála si také ve filmech Skyline, Bláznivá a Ztracená láska. Dorazí i britský herec Sylvester McCoy, kterého nejvíce proslavily role excentrického čaroděje Radagasta v úspěšné filmové trilogii Hobit nebo legendární role sedmé inkarnace Doktora v jednom z nejdéle existujících sci-fi seriálů Doctor Who (Pán času). Z komiksových tvůrců svoji účast přislíbili R.M. Guéra, Petr Kopl, Jan Tatarka či Dan Černý.

Na podcast s pořadateli pražského Comic-Conu z prosince 2020 se můžete podívat zde:

Video placeholde

Reflex podcast: Pořadatelé pražského Comic-Conu Václav Pravda a Pavel Renčín • Reflex.cz

Již dříve potvrdili účast herci Christopher Lambert, Julian Glover, Neal McDonough, Edward James Olmos, Hugh Quarshie, Cara Buono z komiksových tvůrců pak Jason Aaron a Francesco Gerbino. Ti všichni se také chystají dorazit v květnu na svátek pop kultury do Prahy. 

Comic-Con Prague 2021 společně organizují společnosti Active Radio a.s.  a Comic-Con Prague s.r.o., hlavním mediální partnerem je hudební rádio Evropa 2. Vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketmaster od 690 Kč, v nabídce budou opět sběratelské a VIP vstupenky. Podpisy a fotky hvězd je možné ke vstupence dokoupit v e-shopu Comic-Con Prague.