Sex šitý na míru online generaci? Zakladatelé nevěstince s umělými pannami obhajují svůj podnik | Reflex.cz
nahoru

Sex šitý na míru online generaci? Zakladatelé nevěstince s umělými pannami obhajují svůj podnik

-bam-12. prosince 2018 • 06:50
Sex šitý na míru online generaci? Zakladatelé nevěstince s umělými pannami obhajují svůj podnik
foto: Naughty Harbor

Když na začátku listopadu spouštěli svůj projekt nevěstince vybaveného pouze dvěma silikonovými pannami, vzbudili rozruch větou, že sex s umělou ženou není nevěra. Dnes svou myšlenku lidé z podniku Naughty Harbor obhajují a rozvádějí do většího detailu. Tvrdí, že jejich panny jsou ideální záležitostí pro uspěchané mileniály i pro generaci Z, která vyrůstá v online světě.  

„Vzhledem k růstu online života a menší fyzické interakce mladých generací Z, je trend naprosto jasný a hraje v náš prospěch. Je předpoklad, že fyzické seznamování bude na ústupu, dnešní děti jsou méně sociální, proto seznámení v reálném světě bude pro tyto generace obtížnější, zároveň se ale zvyšuje povědomí o sexuální pestrosti právě vlivem internetu, virtuální reality a podobně,“ komentuje situaci tým Naughty Harbor, podnik, který nabízí zážitek s erotickými pannami.

V Praze se otevřel nevěstinec s luxusními silikonovými pannami. Sex s umělou ženou není…

Lék na nudu v manželství?

„Erotické panny lze vnímat i jako jistou formu sociálně přípustné nevěry. Vzhledem k tomu že majoritní podíl na zákaznících placeného sexu mají ženatí pánové, nabízí se toto jako přípustnější forma nevěry. Důvody jsou jasné, stereotyp v manželství a další. A tohle je řešení. Je jasné, že manželka bude vždy raději, když zjistí, že její manžel používá pouze sofistikovanější erotickou pomůcku, než že chodí někam za milenkou či společnicí,“ dodávají s tím, že jejich podnik může sloužit i jako prevence rozpadu vztahu.

„V dnešní době je sex a jeho pestrost velké tabu, otázka je ale proč? Je to něco naprosto normálního, někdy až zbytečná konzervativnost v sexu je právě důvodem nevěry, a přitom zde je tisíce možnosti, jak si sexuální život se svým partnerem zpestřit. Stačí, když se o tom bude více mluvit a nebrat to jako tabu,“ uzavírají lidé ze silikonového nevěstince.

Přesvědčili vás jejich argumenty? Využili byste služeb jejich podniku, kde za dovádění se zrzavou Rebbekou nebo tmavovlasou Yasmine zaplatíte téměř 2000 korun za hodinu?  

Penisy, kam se podíváš! V Praze se otevřela výstava Skutečně nahých mužů
Izraelské vojačky vypadají na sociálních sítích jako sexy modelky, ale jsou to i tvrdé …

 

-bam-Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Srpen 1968 a 1969: Fotograf a režisér Josef Ráž vzpomíná na chvíle, kdy šli Češi proti Čechům
PREMIUM X Evangelium podle Mansona: Pologramotný vůdce sekty, vrah, co nezabíjel, a miláček popkultury
PREMIUM X Proč miluju Dalmácii aneb Malé vyznání velkého českého dovolenkáře středního věku
PREMIUM X Zelený Raoul: Tajemství hradního sklepení aneb Vstup přísně zakázán!
PREMIUM X Tenkrát v Hollywoodu: Příběh Quentina Tarantina a jeho zatím posledního filmu

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější