Sex šitý na míru online generaci? Zakladatelé nevěstince s umělými pannami obhajují svůj podnik | Reflex.cz
nahoru

Sex šitý na míru online generaci? Zakladatelé nevěstince s umělými pannami obhajují svůj podnik

-bam-12. prosince 2018 • 06:50
Sex šitý na míru online generaci? Zakladatelé nevěstince s umělými pannami obhajují svůj podnik
foto: Naughty Harbor

Když na začátku listopadu spouštěli svůj projekt nevěstince vybaveného pouze dvěma silikonovými pannami, vzbudili rozruch větou, že sex s umělou ženou není nevěra. Dnes svou myšlenku lidé z podniku Naughty Harbor obhajují a rozvádějí do většího detailu. Tvrdí, že jejich panny jsou ideální záležitostí pro uspěchané mileniály i pro generaci Z, která vyrůstá v online světě.  

„Vzhledem k růstu online života a menší fyzické interakce mladých generací Z, je trend naprosto jasný a hraje v náš prospěch. Je předpoklad, že fyzické seznamování bude na ústupu, dnešní děti jsou méně sociální, proto seznámení v reálném světě bude pro tyto generace obtížnější, zároveň se ale zvyšuje povědomí o sexuální pestrosti právě vlivem internetu, virtuální reality a podobně,“ komentuje situaci tým Naughty Harbor, podnik, který nabízí zážitek s erotickými pannami.

V Praze se otevřel nevěstinec s luxusními silikonovými pannami. Sex s umělou ženou není…

Lék na nudu v manželství?

„Erotické panny lze vnímat i jako jistou formu sociálně přípustné nevěry. Vzhledem k tomu že majoritní podíl na zákaznících placeného sexu mají ženatí pánové, nabízí se toto jako přípustnější forma nevěry. Důvody jsou jasné, stereotyp v manželství a další. A tohle je řešení. Je jasné, že manželka bude vždy raději, když zjistí, že její manžel používá pouze sofistikovanější erotickou pomůcku, než že chodí někam za milenkou či společnicí,“ dodávají s tím, že jejich podnik může sloužit i jako prevence rozpadu vztahu.

„V dnešní době je sex a jeho pestrost velké tabu, otázka je ale proč? Je to něco naprosto normálního, někdy až zbytečná konzervativnost v sexu je právě důvodem nevěry, a přitom zde je tisíce možnosti, jak si sexuální život se svým partnerem zpestřit. Stačí, když se o tom bude více mluvit a nebrat to jako tabu,“ uzavírají lidé ze silikonového nevěstince.

Přesvědčili vás jejich argumenty? Využili byste služeb jejich podniku, kde za dovádění se zrzavou Rebbekou nebo tmavovlasou Yasmine zaplatíte téměř 2000 korun za hodinu?  

Penisy, kam se podíváš! V Praze se otevřela výstava Skutečně nahých mužů
Izraelské vojačky vypadají na sociálních sítích jako sexy modelky, ale jsou to i tvrdé …

 

-bam-Volby 2019 do Evropského parlamentu

Výsledky Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,780
23,000
29,270
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější