Penisy, kam se podíváš! V Praze se otevřela výstava Skutečně nahých mužů | Reflex.cz
nahoru

Penisy, kam se podíváš! V Praze se otevřela výstava Skutečně nahých mužů

Martin Bartkovský17. listopadu 2018 • 15:00
Výstava skutečně nahých mužů v Praze
• video: 
Martin Bartkovský

Za sebou má čtyři výstavy skutečných nahých žen, z toho dvě, velmi úspěšné, uspořádal v Praze. Jedna se uskutečnila vloni v prostorách DUP39, druhá, ta poslední, letos naplnila Tančící dům. Nyní se jejich slovenský autor Mário Petreje rozhodl uspořádat Výstavu skutečných nahých mužů během víkendu 17. a 18. listopadu v prostoru Drive House na ulici Rubešova. „Jak jinak oslavit Den svobody, než nahotou?“ říká o výstavě i o výběru termínu její autor. Jak akce vypadala zjistíte ve videu v článku.

Během dvou výstavních dnů, kdy se každý den vystřídají jiní muži, si mohou návštěvníci prohlédnout více než dvacet skutečných nahých mužů různého věku, postav a rozměrů. A tak, jako jejich „kolegyně“ na předchozích výstavách, i oni se předvádí v různých BDSM pozicích a doplňcích.

Tak jako u nahých žen, i zde je povoleno se exponátů dotýkat v gumových lékařských rukavicích. „Chci být součástí Výstavy nahých mužů, protože jsem měl přítelkyni, která se zúčastnila Výstavy nahých žen. Byl to pro ni úžasný zážitek. Vyprávěla mi o tom a mě její dojmy hodně zasáhly. Začal jsem toužit zažít tu atmosféru a vidět výstavu na vlastní oči. To se mi splnilo na Výstavě v Tančícím domě. Přítelkyně tam byla znovu vystavena a já jsem jí záviděl. Líbilo se mi, jak si to dokázala užívat a já to chtěl taky zažít. Chci být dotykový model. Mám moc rád, když se někdo dotýká mého těla. Věřím, že si dotyky hodně užiju a výstava pro mě bude životním zážitkem,“ řekl jeden z vystavovaných živých exponátů.

Autor výstavy chce však zajít ještě dál a v dubnu příštího roku otevře v Domě módy na pražském Václavském náměstí stálou expozici skutečně nahých lidí. Galerie Voayer bude otevřena všechny dny kromě pondělků až do konce roku 2019.

 

 

 

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější