Svlečené krásky, intimní doteky a sado-maso. Podívejte se na záběry Skutečně nahých žen | Reflex.cz
nahoru

Svlečené krásky, intimní doteky a sado-maso. Podívejte se na záběry Skutečně nahých žen

Martin Bartkovský17. dubna 2018 • 15:50

Od 17. do 21. dubna hostí galerie Tančícího domu v Praze svou asi nejvíce kontroverzní výstavu. Akce s názvem VOAYER: Výstava skutečně nahých žen láká na ženskou nahotu, sado-maso hrátky i tělesné modifikace. Každý den zde najdou návštěvníci 13 kompletně svlečených žen, kterých se mohou dotýkat. Podívejte se na video z prvního dne!

Je tohle ještě umění? To je nejčastější otázka, kterou si lidé v souvislosti s výstavou VOAYER kladou nejčastěji. Nahota však táhne, o čemž se slovenský autor projektu Mário Petreje přesvědčil už před dvěma lety v Bratislavě a loni v Praze, kdy se na nahé exponáty přišlo podívat 700, respektive 1 500 návštěvníků.

Velikonoce ve stylu sado-maso: Podívejte se, jak moc se dá s pomlázkou nařezat

Letos se prý výstava koná v Praze naposledy. Během pěti exhibičních dní by se ale návštěvníci měli nabažit dosyta, i když je jejich kapacita omezena. Navíc každý den budou na akci úplně jiné modelky, takže pokud se návštěvník rozhodne navštívit výstavu každý den, může se těšit celkem na 65 skutečných nahých žen v různých polohách.

V rámci této výstavy proběhá také výstava „zakázaných“ ženských orgasmických portrétů uznávaného fotografa Petra Jedináka, který svá díla fotografuje ambrotypií (mokrý kolodiový proces, jeden z nejstarších fotografických procesů).

#musitezazit: Nesbø vykrádá Shakespeara a oscaroví tvůrci vyrazili na sexuálně drogovou…
Ve Vietnamu povolil komunistický režim první výstavu aktů po více než 40 letech

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,670
22,930
29,640
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější