nahoru

V Praze se otevřel nevěstinec s luxusními silikonovými pannami. Sex s umělou ženou není nevěra, tvrdí

Martin Bartkovský8. listopadu 2018 • 13:00
V Praze se otevřel nevěstinec s luxusními silikonovými pannami. Sex s umělou ženou není nevěra, tvrdí
foto: Naughty Harbor

Zašpásovat si se zrzavou Rebbekou půl hodiny? Dvanáct set korun. Nebo raději hodinu s Yasmine za téměř dva tisíce? To je nabídka, kterou se od včerejška pyšní nový pražský nevěstinec Naughty Harbor. Své „dívky“ mohou takto explicitně nabízet jen proto, že jsou ze silikonu. Navíc tvrdí, že sex s luxusní pannou, která se prodává i za 150 tisíc korun, není nevěra.

I když jde v Česku o ojedinělý podnik, ve světě už podobná místa existují. Na nevěstince s umělými pannami narazíte v Japonsku, kde jsou nejrozšířenější. V Evropě jsou takové podniky běžné ve Španělsku, Holandsku či Německu.

„Budeme doslova přístavem pro osamělé duše, ostýchavé stydlivé partnery nebo řešením potlačovaných fantazií. Pro některé páry možná i přípustnou nevěrou a cestou, jak zachránit uvadající manželství,“ napsala firma v tiskovém prohlášení, které zaslala médiím.

I když jsou panny zatím jen dvě, zákazníci se nemusí bát, že by je našli v nějakém nevyhovujícím stavu. „Panny jsou pro klienty připraveny profesionální procedurou. Jsou naprosto sterilní, není nutná vlastní příprava. Klient se vyhne čištění, přenášení, oblékání a pudrování panny,“ říká firma, u které si zákazníci mohou tyto reálné sexuální hračky zakoupit. Cena se přitom pohybuje od 50 000 výš.

Podívejte se na jejich "modelky" do fotogalerie. Co na ně říkáte?

Diskuse ke článku