Bordel budoucnosti: Sexuální robotky uspokojí každé přání svého zákazníka | Reflex.cz
nahoru

Bordel budoucnosti: Sexuální robotky uspokojí každé přání svého zákazníka

Darek Šmíd6. srpna 2017 • 09:30
Bordel budoucnosti: Sexuální robotky uspokojí každé přání svého zákazníka
foto: LumiDolls

Niky má vytrénované tělo. Kandě nesmaže orgastický výraz z tváře cokoliv, co s ní budete provádět. Ovšem Yoko vás zahřeje; má výhřevnou funkci, která udržuje její tělo v teplotě 37 °C. To je aktuální nabídka prvního bordelu se sex dolls v Evropě.

Agentura LumiDolls nabízí k pronájmu pětici ultrarealistických panen pro sexuální potěšení a ceny se pohybují od dvou tisíc korun za rychlovku. To je sice o poznání víc, než na kolik vás vyjde stejná služba na low-endu české prostituce (kde je 37 °C v těle milenky standardem), ale na druhou stranu – tohle je budoucnost. A za budoucnost se platí. Možná i s rizikem toho, že vymřeme po meči.

Krásky z LumiDolls jsou prozatím nehybné, nemluvné pajďulačky ze silikonu, ale americká firma Real Doll, která podobné panenky vyrábí dvacet let, už do svých modelů integruje vlastní systém umělé inteligence. Její tým Realbotix vytváří aplikaci Harmony, jež se propojuje s modelem panny opatřeným kromě robotických komponentů i obličejovým svalstvem a schopností artikulace.

Děti k pronájmu: Zrůdný průmysl indických sirotčinců vydělává na turistech

Když v roce 2015 spouštěla dr. Kathleen Richardsonová kampaň za zákaz sexuálních robotů, znělo to irele­vantně; teď si ale vzpomeňte na umělou inteligenci Luna, která dnes v běžném hovoru chápe, když ji někdo verbálně uráží, a uražena se tím také podle vlastních slov cítí – a zkuste si ji představit uvězněnou v hlavě vyhřívané sexuální panny.

Trochu s tím souvisí i trojice následujících informací: 1. podle nové studie poklesl v letech 1973 až 2011 počet spermií u mužů západních národů o více než 50 %; 2. populace Japonska, země s tak rozvinutým průmyslem se sex dolls, že tam mají panny i vlastní časopis ­I-dolloid, vymírá; 3. blíží se druhá sezóna seriálu Westworld o vzpouře mimo jiné i sexuálních robotů. Vize, v níž muž s vysychajícím spermatem sleduje Westworld se svou věrnou sex doll po boku, není žádná sci-fi.

I toto je Rusko: Fantastická galerie národů Sibiře, bohužel některé z nich vymírají
Běžný život v Severní Koreji? Podívejte se na 50 vzácných fotografií
Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,740
23,080
29,240
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější