nahoru

Umělec vystavoval svlečené ženy jako exponáty. Teď přiváží do Česka výstavu skutečně nahých mužů

-bam-6. listopadu 2018 • 15:02
1080p720p360p

Za sebou má čtyři výstavy skutečných nahých žen, z toho dvě, velmi úspěšné, uspořádal v Praze. Jedna se uskutečnila vloni v prostorách DUP39, druhá, ta poslední, letos naplnila Tančící dům. Nyní se jejich slovenský autor Mário Petreje rozhodl uspořádat Výstavu skutečných nahých mužů, která se uskuteční 17. - 18. listopadu v prostoru Drive House na ulici Rubešova. „Jak jinak oslavit Den svobody, než nahotou?“ říká o výstavě i o výběru termínu její autor.

VOAYER: Výstava skutečných nahých mužů se uskuteční v historické budově, v prostoru Drive House, na ulici Rubešova 7 v Praze, kde několik měsíců bydlel také první prezident Československé republiky Tomáš Garrigue Masaryk. Petreje se pro tento prostor rozhodl, proto, že mu připomíná prostory, ve kterých byla úplně první Výstava nahých žen, kterou pořádal v Bratislavě.

Svlečené krásky, intimní doteky a sado-maso. Podívejte se na záběry Skutečně nahých žen

O návštěvu této výstavy mají zájem především ženy. Během dvou výstavních dnů, kdy se každý den vystřídají jiní muži, si budou návštěvníci moci prohlédnout více než dvacet skutečných nahých mužů různého věku, postav a rozměrů. A tak, jako jejich „kolegyně“ na předchozích výstavách, i oni budou vystaveni v různých BDSM pozicích a doplňcích. 

Tak, jak tomu bylo na proběhlých výstavách nahých žen, některých mužů se budou moci návštěvníci i dotknout. Kapacita výstavy, která se uskuteční pouze ve dvou dnech, je však omezena. Vstupenky lze ještě stále zakoupit v předprodejní síti TicketPortal.

Sex, drogy a šaría. Film Teheránská tabu je animovaná noční můra z Íránu
Dívat se v práci na porno? Tuto ženu za to platí, erotická videa opatřuje skrytými titulky

-bam-


Klíčová slova: Voayer, nahota, erotika, sex, muži, ženy, VIDEO, bdsm , sadomasoDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,620
22,550
29,840
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější