Vydražte si celebritu a vyrazte s ní do Stromovky. Aukce končí úterní půlnocí | Reflex.cz
nahoru

Vydražte si celebritu a vyrazte s ní do Stromovky. Aukce končí úterní půlnocí

red9. května 2017 • 11:00
Vydražte si celebritu a přispějte Nadaci Terezy Maxové
Vydražte si celebritu a přispějte Nadaci Terezy Maxové
• foto: 
FTV Prima

Televize Prima pořádá 13. května Prima Run, netypický běžecký závod pro zamilované páry a nyní i pro jednotlivce. Ti, kteří k sobě druhou polovičku nemají a nechtějí běžet sami, si partnera na běhání mohou vydražit z řad známých osobností během unikátní internetové dražby na webu aukce.iprima.cz. Její výtěžek půjde na charitu.

Patronem Prima Runu je olympijský vítěz a moderátor Zpráv FTV Prima Roman Šebrle, který se samozřejmě zúčastní samotného běhu. Ostatní tváře, které také absolvují 5kilometrový běh, si navíc můžete vydražit. Vaším běžeckým parťákem se tak mohou stát například moderátoři TOP STAR Eva Perkausová a Petr Vágner, režisér a moderátor pořadu davinci Jiří Mádl, moderátor TOP STAR magazínu a herec seriálu Ohnivý kuře David Gránský, doktor Hofbauer z Modrého kódu Marek Němec, Milena z Přístavu Kateřina Kaira Hrachovcová, vyšetřovatel Bach z Temného kraje Martin Trnavský, modelka Renata Langmannová či hudební trio Poetika.

Roman Šebrle zve na PrimaRunVIDEO Facebook.com/Prima Run

Zahajovací cena u každé osobnosti je stanovena na 1111 Kč, přihazovat je pak možné vždy minimálně 111 Kč. Aukce odstartovala 24. dubna v 11.11 hodin a skončí 9. května ve 23:59:59 hodin.

„Stejně jako v loňském ročníku, i letos má tato sportovní událost charitativní přesah. V rámci motta ,Rozdej lásku běhemʽ věnujeme výtěžek dražby slavných tváří Nadaci Terezy Maxové dětem, s níž nás pojí dlouhodobá spolupráce například v rámci projektu TERIBEAR HÝBE PRAHOU aneb Prima DEN S MEDVĚDEM. Jedná se tedy o charitativní happening, na kterém může účastník vlastním pohybem podpořit konkrétní lidský příběh,“ řekl marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha.

Pětikilometrový závod se poběží 13. května v pražské Stromovce. Při tomto sportovním happeningu půjde o to doběhnout do cíle, ale také o to strávit čas společně, a oslavit tak „máj – lásky čas“ trochu jinak.

Diamant Růžová hvězda se vydražil za rekordní sumu 2,1 miliardy korun
Legendární bundu Patricka Swayzeho z Hříšeného tance si koupil sběratel za…

red


Klíčová slova: prima, sport, charita, dražba, aukce


Volby 2019 do Evropského parlamentu

Výsledky Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,800
23,050
29,250
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější