Muž zachytil zkázu amerického města po rozsáhlém požáru na ikonických fotografiích | Reflex.cz
nahoru

Muž zachytil zkázu amerického města po rozsáhlém požáru na ikonických fotografiích

Tereza Stonišová27. prosince 2016 • 08:00
Muž zachytil zkázu amerického města po rozsáhlém požáru na ikonických fotografiích
foto: Jeremy Cowart

Počátkem letošního prosince vypukl v americkém státě Tennessee, ve městě Gatlinburg, rozsáhlý požár. Založili jej nechtěně dva mladiství, jejichž totožnost ani věk policie dosud nezveřejnila. Zkáza celkem 2,5 tisíc akrů půdy je však ve městě vidět dosud.

Při rozsáhlém požáru zahynulo na 14 osob, dalších 175 bylo zraněno. Požár se bohužel rychle rozšířil a podařilo se jej dostat pod kontrolu až díky dešti, který přišel po několika dnech.

 

V Indii začali stavět nejvyšší sochu světa, bude jako mrakodrap. Má měřit 192 metrů

Nyní se život ve městě pomalu vrací do normálu. To, jak město požár poničil, se na fotografiích pokusil zaznamenat Jeremy Cowart, jeden z obyvatel Gatlinburgu. Ten vytvořil unikátní fotoséfii, kterou pořídil z leteckého pohledu pomocí svého dronu. Na silných snímcích jsou vidět spálená obydlí a jejich bývalí obyvatelé.

O Vánocích zemřel autor hitu Last Christmas George Michael

Bláznivý nápad nebo geniální řešení? Zahrady na střechách městských autobusů

 Klíčová slova: fotogalerie, zajímavosti, usa, požár, drony


Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,720
23,080
29,320
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější