Sexy modelem v osmdesáti? Proč ne. Číňan ukázal, že to jde | Reflex.cz
nahoru

Sexy modelem v osmdesáti? Proč ne. Číňan ukázal, že to jde

Tereza Stonišová6. listopadu 2016 • 18:00
Sexy modelem v osmdesáti? Proč ne. Číňan ukázal, že to jde
foto: Huffington Post

Jestli si myslíte, že se v pokročilejším věku nemůžete procházet po molu coby model nebo modelka, pak jste na omylu. Jde to, jak tvrdí čínský trojnásobný dědeček Wang Deshun. Před několika dny se tento vitálně vypadající stařík ukázal poprvé před zraky diváků, a ti nad ním nestačili žasnout.


Wang se poprvé ukázal na China Fashion Weekendu, a od té doby je středem pozornosti čínských módních časopisů. Údajně už dostal nabídky na to stát se také tváří několika módních značek. Diváky zaujalo především to, jak dobře ve svém věku Číňan vypadá. Záhy jej média i sociální sítě překřtily na “nejatraktivnějšího dědečka v Číně”.

 

Italský kněz vyvolal bouři. Řekl, že zemětřesení v zemi jsou trest boží za homosexuální…

Wang však neprozradil žádný přelomový recept, jak vypadat v osmdesáti svěže jako on. “Je to jen ve vaší mysli,” vzkázal Wang s tím, že svůj fyzický vzhled ovlivňuje především díky své mysli. Pak ale dodal, že kromě toho také tři hodiny denně cvičí.

Jeden úhel pohledu může zavádět, tvrdí fotograf. Vytvořil unikátní snímky Země

Blíží se superúplněk. Měsíc se přiblíží Zemi nejblíže od roku 1948

 

 

Tereza StonišováVolby 2019 do Evropského parlamentu

Výsledky Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,780
23,000
29,220
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější