nahoru

Cestující natočila porod na palubě letadla

bar14. října 2015 • 13:00
Porod na palubě letadla
Porod na palubě letadla
• foto: 
Youtube/The Kitchen Doc

Dramatický průběh měl let společnosti China Airlines z Bali do Los Angeles. Ženu z Tchajwanu v desetikilometrové výšce přepadly porodní bolesti a nakonec přímo na palubě přivedla na svět zdravou holčičku.

Rodička cestovala sama. Naštěstí byla na palubě doktorka, která překotný porod za asistence letušek úspěšně dokončila. Video, které pořídila jedna z cestujících, zachycuje skupinu letušek, které drží v rukou deku okolo sedačky, aby rodičce a lékařce zajistily soukromí. Poté je vidět jedna z letušek plačící dojetím, jak drží v rukou novorozeně zabalené do deky.

720p 480p 360p 240p
Porod na palubě letadlaVIDEO Youtube/The Kitchen Doc

„Viděla jsem to celé, bylo to úžasné!! Zázračné zrození!“ napsala autorka v komentáři k videu.

Letadlo nouzově přistálo na Aljašce, kde matku s novorozenou holčičkou odvezlo do nemocnice.

Torontská ZOO přenášela narození pandích dvojčat v přímém přenosu

bar


Klíčová slova: letadlo, porod


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější