nahoru

Šťastný a veselý, vopičáci! První vánoční projev pronesl poslanec Blaník

red 23. prosince 2021 • 12:40

Změna je tu, rodí se nová politická kultura. A s ní i noví lídři. Nebo spíš staronoví, protože inženýr Antonín Blaník za nitky české politiky tahat nikdy nepřestal. V předvečer Štědrého dne je ideální si to připomenout a poděkovat všem voličům z Pyšelic, kteří ho po deseti fernetech vykroužkovali. Přichází proto s předvánočním projevem, aby zhodnotil končící rok a taky využil stávající exkluzivní konstelace. Zatímco s Milošem nehnou ani planety, on je na svůj první státnický proslov připraven. Vždy připraven!

„Já chtěl projev 19. prosince, jak to dělával Masaryk, ale ty mí kokoti koupili kameru přes internet a oni ji dovezli až dneska,“ přiznává drobné zaváhání Antonín Blaník, kterému ani v Poslanecké sněmovně neřekne nikdo jinak než „Tonda“. Naštěstí se mu i tak podařilo vychytat exkluzivní postavení planet a do budoucna slíbil vychytat i všechny mouchy. Jako uvědomělý státník navíc vyzval v kouzelném čase Vánoce ke sjednocení rozdělené společnosti a coby milující syn nezapomněl ani na dárek pro maminku. Vždyť tři nová ministerstva budou „takový hezký, kulatý“. Jaké další změny v nové funkci plánuje, sledujte ve videu.

red
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.