nahoru

Slavík měl už dávno zakukat: Janeček teď dokázal, že může klesnout ještě hlouběji

mc 23. listopadu 2021 • 14:30
Český slavík 2021: Karel Janeček
• foto: 
CNC_Martin Hykl, David Kundrát

Jestli nám páteční odvysílání výsledků z pěvecké ankety něco ukázalo, je to že Český Slavík měl už před čtyřmi roky odletět dělat službu někam do ostravskejch dolů, kde by umřel hrdinnou smrtí při otravě nějakým plynem, jak už to slavíci v dolech dělávaj. Pak by se ke slovu nedostal Karel Janeček, kterej si celou anketu koupil, aby měl jistotu, že ho aspoň někdo bude poslouchat. S takhle úžasnou příležitostí samozřejmě každej může naložit svým unikátním způsobem, co předvedl tenhle miliardář je ale nad rámec našeho chápání. Více v Událostech Luďka Staňka na Mall.tv.

Anketa Český Slavík to má už dávno za sebou, náš hudební pseudoshowbyznys už roky nenabídl nic, co by stálo za zmínku. Vody trošku rozčeřil Řezník, ale nemáme velký naděje. Nicméně po debaklu před 4 lety - za kterým tak trošku stál zrovna Řezník - jsme už nečekali, že by Slavík mohl klesnout hlouběji. Chyba. Mohl...Janeček nám ukázal, že dno je ještě daleko. Zvlášť, když bude u kormidla on a jeho parta antivaxerů.

mc


Klíčová slova: Události Luďka StaňkaDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.