Kvízuj

Kvízuj Zdroj: Kvízuj

Filmoví znalci pozor! Procvičte si své znalosti a kvízujte o skutečné peníze

Každoročně konaný Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je zpátky! Letošní, již 55. ročník svou návštěvou poctí i hvězdy z Hollywoodu Johnny Depp, Michael Caine a Ethan Hawke. Vyzkoušejte své znalosti ze světa filmu světového i českého ve zbrusu nové aplikaci Kvízuj, která vám kromě zábavy nabízí také možnost vyhrát skutečné peníze a skvělé ceny z festivalu!

Co to je?

Kvízuj je zbrusu nová česká soutěžní aplikace, ve které můžete každý den hrát, neboli kvízovat, o reálné peníze a jiné odměny. Nejlepší je, že kvízovat můžete odkudkoli a zcela zdarma a stačí vám jen váš mobilní telefon s připojením k internetu, takže se do toho můžete pustit klidně teď hned. Pokud ale ještě nejste plně rozhodnutí, tak čtěte dále.

Jak to funguje?

Vyzkoušejte si základní denní kvízy, ve kterých se můžete těšit na deset otázek. K jejich překonání máte tři životy, díky kterým vás nemusí mrzet, pokud nebudete znát správnou odpověď na některou z otázek, a tři nápovědy, které vám kvízování usnadní. Ale pozor, jde vám o čas, takže čím dříve odpovíte, tím více bodů získáte!

Jak vyhraji peníze?

Skutečné peníze získáváte za úspěšné kvízování. To, jak se vám daří, můžete v poklidu sledovat ve vašem profilu přímo v aplikaci Kvízuj. Na stejném místě si také můžete své vykvízované peníze nechat poslat přímo na vlastní bankovní účet.

Jak mohu soutěžit o ceny?

Kromě denních kvízů v 6 kategoriích (věda, umění, historie, geografie, sport a různé) na vás v aplikaci čekají také týdenní slosování a sponzorované soutěže. Pokud se vám podaří vykvízovat určitý počet bodů, tak se každý týden automaticky dostáváte do slosování o parádní ceny! Ve sponzorovaných kvízech pak získáváte šanci vyhrát některou z předem oznámených odměn.

Pro aktuální soutěž jsme si pro vás připravili následující odměny:

1. cena - roční předplatné časopisu Reflex

2. cena - Hrnek KVIFF

3. cena - Sluneční brýle KVIFF 

Aplikace je stále v testovacím režimu, a tak, prosím, buďte shovívaví. Pokud by vám některá funkce nefungovala nebo byste chtěli diskutovat o otázkách a kvízech, budeme se na vás těšit v naší Discord skupině.

Jste připraveni začít kvízovat? Tak pojďme na to.

Aplikaci pro iOS stahujte zde. Aplikaci pro Android zde.