nahoru

Vyslovení nedůvěry vládě? Komunistická parta dělá Zagorku a otravuje politiku

mc 2. června 2021 • 20:00
Předseda KSČM Vojtěch Filip v nedělních Otázkách Václava Moravce
• foto: 
Repro ČT

Už je to tady! Diskriminace vakcín! Česko má totiž patent na idiocii a rozhodlo se neuznávat očkování ze zahraničí. Je úplně jedno jestli dostanete Pfizer třeba v Belgii, protože u nás si s tim nevrznete. Neumíme ověřovat certifikáty, tak je nebudeme uznávat a čau. Jo takhle to tady chodí. Ale to neni v tomhle banánistánu ještě všechno, zítra se ještě hlasuje o nedůvěře vládě. A co na to komunisté? Více v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv.

Výjimky očkování dostalo sedm sousedních zemí. Tak já nevim, ale naposledy když jsem koukal na mapu, tak jsme sousedili jen se čtyřma a už vůbec ne se Slovinskem. Ani nemluvě o faktu, že takový Maďarsko má výjimku, i když očkuje Sputnikem, Sinopharmou a dalšíma hadíma jedama, který EMA neviděla ani zdálky.

No budiž... Chudáci ty, který vyjeli s Čuprem do Srbska na expresní očkování, když tady jsme si ještě o vakcínách mohli nechat zdát. S nadějí, že budou mít nejen imunitu ale i volný pole působnosti v hospodách je amen. Je nám líto, lidi. Na druhou stranu jste něco takovýho mohli tak trošku čekat. Podobnou větu si řekneme určitě i zítra po hlasování nedůvěře vládě. A poslední slovo budou mít komouši se svými 5 %.

mc


Klíčová slova: Události Luďka StaňkaDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.