nahoru

Pražský „pirátor“ dobývá sociální sítě: V županu tasil světelný meč!

mc 6. května 2021 • 18:10

Pražský primátor Zdeněk Hřib je velký fanda sociálních sítí a ještě větší nadšenec do Hvězdných válek. A tak si ani letos nenechal ujít den Star Wars, který oslavil tím, že vytasil svou fotku v „županu“ se světelným mečem. Jakou s tím má ale souvislosti herec z Červeného trpaslíka, nemáme nejmenší tušení... Na bizarní zálibu pražského „pirátora“ a další perly ze sociálních sítí se podívejte v novém díle pořadu Síťoviny internetové televize Mall.tv.

Martin Jirman, Marie Radostová, Lucie Macháčková a Petr Vojnar jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

mc


Klíčová slova: Zdeněk Hřib, síťovinyDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.